Zasielame aj na Slovensko!

Kresba vtipné Karikatury z Fotky na zakázku online

Chtěli jste si někdy uchovat své oblíbené vzpomínky s trochou humoru? Přesně to můžete udělat, když si objednáte karikatury z fotky na zakázku. Je to jednoduchý, ale neuvěřitelně radostný proces, který promění vaše fotografie v karikatury. Karikatury mohou být způsobem, jak zachytit okamžik nebo postavu - za účelem darování, oslavy nebo prostě jen pro rozveselení.

Dozvíte se:

 • Jak ze svých oblíbených fotografií vytvořit karikatury.
 • Proč je pro karikaturu důležitý výběr správné fotografie.
 • O různých stylech karikatur, které budou odpovídat vaší představě.
 • Jak karikaturista pracuje od zadání fotografie až po vaši karikaturu.
 • Jak získat vlastní karikaturu a sdílet ji s přáteli.

Umění proměny fotografií v karikatury

Je téměř kouzelné vidět sebe nebo někoho, koho máte opravdu rádi, přetvořeného do podoby karikatury. Nejde jen o přehnané rysy nebo hravou atmosféru; jde o to zachytit ducha dotyčného, které by takto žádné jiné médium nedokázalo. Proto jsou karikatury na zakázku nezapomenutelnými a dojemnými dárky - jsou víc než jen obrázky, jsou to příběhy vyprávěné s mrknutím a úsměvem.

Proč jsou karikatury na zakázku skvělým dárkem

Karikatury na zakázku jsou víc než kresby. jsou oslavou individuality. Dokumentují zvláštnosti a osobnostní rysy způsobem, který osloví obdarovaného i dárce. Jsou ideální pro:

 • Výročí, kde lze vtipně ztvárnit pár.
 • Narozeniny (pro zábavnou stránku uplynulého roku oslavence).
 • Oslavy odchodu do důchodu, které ukončí kariéru se smíchem a láskou.

Ale hlavně jsou uměním, které spojuje lidi ve společné radosti a představivosti.

Karikatura Černobílá portrét

Začněte své kreslené dobrodružství

Jak vybrat správnou fotografii pro karikaturu

Takže v případě, že jste připraveni vytvořit karikatury na zakázku, musíte vybrat správnou fotografii. Tento obrázek bude předlohou pro vaši karikaturu - vyberte si tedy takový, který:

 • Poskytuje pohled na subjekt zepředu.
 • Vyzdvihuje rysy a osobnost osoby.
 • Představuje moment nebo emoci, kterou chcete ukázat v karikatuře.

Nezapomeňte, že nejlepší fotografie pro karikatury jsou ty, které jsou samotné jako příběh.

>>> Tady najdete skvělé nabídky<<<

Porozumění různým stylům karikatur

Když si jdete objednat karikaturu, uvidíte různé dostupné styly. Jako například:

 • Klasická karikatura: Vyznačuje se nadsázkou a překrucováním reality.
 • Pop-art: Výrazné barvy a moderní, grafický vzhled.
 • Černobílá: Nadčasová volba založená na liniovém umění a kontrastu.
 • Anime: Inspirace japonskou animací s její osobitou estetikou.

Zvažte, jaké poselství chcete, aby vaše karikatura předala, a co chce, aby odrážela. Tím zúžíte výběr stylu, který se vám bude nejvíce líbit.

Vyberte si styl karikatury

Poté, co si vyberete fotografii a styl, začíná zábava. V této fázi karikaturu personalizujete. V případě, že chcete, aby karikatura odrážela váš koníček, vášeň nebo vtip, řekněte to umělci. Uveďte podrobnosti o oblíbených barvách, ikonickém oblečení nebo důležitých předmětech, které chcete do kresby zahrnout. Je to mnohem víc než jen fotografie - je to vytváření umělecké formy, která vypráví váš příběh nebo možná příběh vašeho blízkého.

Zvažte také prostředí, ve kterém bude vaše karikatura vytvořena. Chcete jednoduché pozadí, nebo si představujete nějakou scénu? Možná máte rádi pláže a chcete být zobrazeni, jak ležíte u moře, nebo možná rádi jezdíte na kole a chtěli byste být nakresleni, jak projíždíte horami. Všechny tyto detaily pomohou umělci vytvořit skutečně jedinečnou karikaturu.

Od fotografie ke karikatuře

Přechod od fotografie ke karikatuře je místem, kde umělec vyniká. Nakreslí základní obrys toho, co dělá vás nebo váš objekt jedinečným. Nejde však o to nakreslit to, co vidí - ale spíše se zaměřit na zábavné a radostné části osobnosti.

Karikaturu pak umělec vybarví, vytvoří její texturu a stínuje ji. Pohraje si s prvky, jako je zvětšení úsměvu, aby ukázal, že osoba je vřelá, nebo zvýraznění očí, aby zachytil jiskru. Je to balancování mezi podobou a nadsázkou, které má přinést radost každému, kdo hotovou malbu uvidí.

Přidání humoru

Karikatury jsou výjimečné tím, že zesilují a oslavují konkrétní rysy zobrazovaných osob. Když si objednáváte karikaturu na zakázku, přemýšlejte o vlastnostech, které máte rádi, a o tom, jak je lze vtipně přehnat. Záblesk v oku, úsměv nebo charakteristický účes - to jsou věci, které můžete zdůraznit, aby vaše karikatura měla charakter a trochu humoru.

Přivedení vaší karikatury k životu

Nyní je vaše karikatura nakreslena a je čas ji ukázat. Jak ale postupovat? Ne všechny služby v oblasti karikatur na zakázku jsou na internetu stejné. Hledejte stránky, které mají:

 • Portfolio s různými styly.
 • Pozitivní hodnocení zákazníků.
 • Záruky spokojenosti a možnosti revizí v případě potřeby.

Tento průzkum vám zaručí, že se vám karikatura bude líbit.

Výběr nejlepší webové stránky pro zadání zakázky online

Při výběru webových stránek pro zadání karikatury zvažte dobu realizace, cenu a přizpůsobení se vašim požadavkům. Některé pracují s výtvarníkem v reálném čase, zatímco jiné pracují na základě tradiční zakázky. Zjistěte, jaký je postup a co za svou investici získáte. Koneckonců, tato karikatura je víc než jen nákup: je to investice do štěstí.

Skvělou nabídku má také:  MůjPortrét.cz

Co se děje při kreslení vaší karikatury?

Je to právě osobní vklad umělce, který dělá dobrou karikaturu skvělou. Je to jeho smysl pro detail, znalost výrazu a formy. Zkušený karikaturista ví, jak proměnit nudnou fotografii ve veselé dílo.

Při vytváření vaší karikatury bude karikaturista brát v úvahu věci, jako jsou proporce, vyváženost a harmonie, aby hotové dílo dobře vypadalo. Více než technická zručnost je to však jeho tvůrčí schopnost, díky níž karikatura vynikne. Může přidat hravé pozadí nebo rekvizity, které korespondují se zájmy subjektu, a vytvořit tak individuální umělecké dílo.

Karikatura podle fotky

Možnosti tisku pro vaši karikaturu

Po obdržení digitální karikatury ji můžete vidět v počítači nebo mobilních zařízeních nebo ji přenést do fyzického světa. Tisk vaší karikatury lze provést několika různými způsoby:

 • Fotopapír: Ideální pro zarámování a pověšení na zeď.
 • Na plátně: Díky tomu bude vaše karikatura vypadat jako obraz a stane se ozdobou vašeho domova.
 • Trička: Noste svou radost s karikaturou vytištěnou na oblečení.
 • Hrnečky: Na hrnečcích můžete nosit karikaturu s motivem z kresleného seriálu: Začněte den s úsměvem s vlastním karikaturním hrnkem na kávu.

Vyberte si možnost tisku, která odpovídá vašemu životnímu stylu a způsobu, jakým chcete karikaturu vystavit. Nejde jen o zachování obrázku. Jde o to začlenit ho do svého života a sdílet radost, kterou přináší.

Sdílení radosti

Jakmile je vaše vlastní karikatura hotová - a možná i vytištěná - je čas ji ukázat světu. Karikatury jsou nezapomenutelným dárkem, které vytvářejí smích a spouštějí konverzaci. Jde také o zábavný způsob, jak oslavit milníky nebo svátky ve vašem životě.

Nápady na dárky: Kde použít vlastní karikatury

Karikatura je dárek, který každého potěší. Ať už ji darujete k narozeninám, svatbě nebo odchodu do důchodu. Je to projev náklonnosti, který říká, že někomu stojíte za to, aby na vás s dárkem myslel a nechal vás nakreslit zábavným a jedinečným způsobem.

Zde je několik kreativních způsobů využití vaši hotové karikatury:

 • Pozvánky: S vaší karikaturou můžete personalizovat pozvánky na oslavu s osobním nádechem.
 • Děkovné kartičky: Vyjádřete vděčnost s humorným nádechem.
 • Profily na sociálních sítích: Udělejte dojem s karikaturou

Nezapomeňte, že klíčové je myslet na příjemce nebo publikum a zvolit takové použití, které jim udělá největší radost.

Karikatury lze použít také jako prostředek vyprávění příběhů. Můžete si například objednat sérii karikatur o různých událostech nebo etapách něčího života a vytvořit tak zábavné a hřejivé vizuální vyprávění.

Sdílejte karikaturu na sociálních sítích

Sociální média jsou především o sdílení okamžiků a navazování vztahů s lidmi, a co může být lepší než vlastní karikatura? Je to způsob, jak vyjádřit sebe a svůj smysl pro humor, který může rozjasnit kanál kohokoli. Jak z ní můžete vytěžit maximum:

 • Použijte karikaturu jako profilový obrázek a ukažte světu svou zábavnou stránku.
 • Sdílejte svou karikaturu s příběhem o tom, proč je pro vás významná.
 • Označte karikaturistu nebo webové stránky, kterou jste použili, abyste vyjádřili uznání a podpořili jejich práci.


Ať už si tedy karikaturu tisknete pro sebe, nebo ji sdílíte online, cíl je stejný: Bavte se! Udělat karikaturou radost. Je to velmi jednoduchý čin, který může ovlivnit vaši náladu a také náladu lidí kolem vás. Vyzkoušejte to a dovolte, aby vaše karikatura přinesla radost do vašeho života i do života ostatních.

A nezapomeňte, že karikatura není jednorázové potěšení: Je to víc než záležitost na jedno použití. Je to památka, která bude vyvolávat úsměvy po celé generace. Tak se do toho pusťte a začněte své karikaturní dobrodružství ještě dnes a vneste do svého světa trochu radosti.

Přečtěte si také článek o tom jak si nechat nakreslit Karikaturu ve stylu Simpsonových.

A jako příklad můžeme doporučit jeden z nejoblíbenějších stylů Simpsonů Karikaturu Simpsonovi Gauč