Portrét jako Simpsonovi

portret rodinky ve zlutem stylu
od 890 Kč
Přijímáme objednávky
139/1
karikatura simpsonovi dum
od 890 Kč
Přijímáme objednávky
142/1
portrer simpsonovych v baru
od 890 Kč
Přijímáme objednávky
145/1
simpsonovi portret 151/1
6 položek celkem

Styl Simpsonovi - Ručně malovaná karikatura podle fotografie

Objevte jedinečný způsob, jak se stát hvězdou svého oblíbeného animovaného seriálu. Přinášíme vám možnost vlastnit portrét ve stylu Simpsonových, kde se z vaší obyčejné fotografie stane ikonická scéna, kterou znáte z televizních obrazovek.

Každý portrét Simpsonovi podle fotografie je vytvořen s důrazem na detail a zachovává jedinečnost každého zákazníka. Můžete se nechat zvěčnit v typickém žlutém odstínu, s přehnanými výrazy a v prostředí, které je tak typické pro tento seriál. Ať u ž si přejete posedět na gauči, v baru nebo stanout před známou garáží, náš tým ilustrátorů je připraven vaše přání splnit.

Buďte tvůrci vlastní epizody, kde jste hlavními hrdiny. Vyberte si, zda bude portrét zobrazovat jen vás, vaši rodinu, přátele, nebo dokonce vaše domácí mazlíčky.

Nechte se unést fantazií a připojte se ke generacím fanoušků, kteří si užívají ztřeštěné příběhy a dobrodružství žluté rodinky. Váš portrét Simpsonovi podle fotografie bude dokladem vaší kreativity a smyslu pro humor. Věnujte vašim blízkým dárek, který je stejně originální jako vy sami.

Zaplaťte jen 50%
Zaplaťte jen 50%
Druhou půlku zaplaťte až po schválení návrhu
Podpora
JSME PO RUCE
Pište, volejte 8-20
Garance spokojenosti
GARANCE SPOKOJENOSTI
Finální návrh s vámi ladíme
ČESKÁ VÝROBA
ČESKÁ VÝROBA
Jsme hrdí vlastenci