Simpsonovi Vlastní Pozadí Karikatura ve Žlutém Stylu

Styl Simpsonovi Vlastní Pozadí - Ručně malovaná karikatura podle fotografie

Představte si, že můžete být součástí světa Springfieldu, s vaším vlastním portrétem ve stylu Simpsonových, doplněným o pozadí, které si sami zvolíte. Styl "Simpsonovi Vlastní Pozadí" vám umožňuje nejen přeměnit sebe a své blízké do ikonických postav z tohoto oblíbeného animovaného seriálu, ale také umístit vaše animované já do jakéhokoli scénáře, který si dokážete představit. Ať už je to váš vlastní dům, ulice vašeho města,  momentka, velmi oblíbené pozadí z pláže nebo jakékoli místo, které pro vás má speciální význam. Náš tým umělců je připraven váš sen změnit ve skutečnost.

Tento jedinečný styl nabízí nekonečné možnosti pro personalizaci, což z něj činí perfektní dárek pro fanoušky seriálu nebo originální umělecké dílo pro váš domov. Při malování pečlivě zpracujeme každý detail podle vašich přání, od charakteristických rysů obličeje až po výběr oděvu, zajišťující, že portrét jako Simpsonovi bude nejen věrným odrazem vaší osobnosti, ale také harmonicky zapadne do vybraného prostředí.

Využijte příležitost stát se součástí legendárního animovaného světa se stylem "Simpsonovi Vlastní Pozadí". Vytvořte si vlastní příběh ve Springfieldu a nechte vaše animované já prožívat nezapomenutelné chvíle, které budou zachyceny navždy na plátně. S námi je každý portrét krokem k přetvoření vašich nejdražších vzpomínek a snů do podoby, která přináší úsměv na tvář každému, kdo se na něj podívá.

Podívejte se i na ostatní styly:

Simpsonovi Gauč
Simpsonovi Dům
Simpsonovi Bar
Simpsonovi Portrét
Simpsonovi Pro Zamilované

Jak objednat ...

Počet osob
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Velikost obrazu ?
Expresní zhotovení
Budeme kreslit dílo podle více fotek?
standardní cena: 1 280 Kč 1 630 Kč 1 980 Kč 2 330 Kč 2 680 Kč 3 030 Kč 3 380 Kč 3 730 Kč 4 080 Kč od 1 280 Kč –15 % –14 % –15 % –14 % –15 % –14 % –15 % –14 % –15 % až –15 % 1 088 Kč 1 386 Kč 1 683 Kč 1 981 Kč 2 278 Kč 2 576 Kč 2 873 Kč 3 171 Kč 3 468 Kč od 1 088 Kč
Dostupnost: Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Zvolte variantu
Simpsonovi Vlastní Pozadí Karikatura ve Žlutém Stylu
simpsonovi s vlastním pozadím
Akce Tip
1 280 Kč 1 630 Kč 1 980 Kč 2 330 Kč 2 680 Kč 3 030 Kč 3 380 Kč 3 730 Kč 4 080 Kč od 1 280 Kč –15 % –14 % –15 % –14 % –15 % –14 % –15 % –14 % –15 % až –15 %
Podpora
JSME PO RUCE
Pište, volejte 8-20
Garance spokojenosti
GARANCE SPOKOJENOSTI
Finální návrh s vámi ladíme
ČESKÁ VÝROBA
ČESKÁ VÝROBA
Jsme hrdí vlastenci
Unikát
SVĚTOVÝ UNIKÁT
Každá kresba je originál

Detailní popis produktu

 

Jak postupovat při objednávce:

Styl Simpsonovi Vlastní Pozadí

  • Portréty jsou kresleny ručně a vytištěny na kvalitní přírodní bavlněné plátno, natažené na dřevěný rám.  Obraz se hned může pověsit na zeď.
  • Kvalita fotografií není až tak důležitá. Poradíme si s rozmazanou, černobílou ale i porušenou fotografií. 
  • Na začátku stačí zaplatit jen 50% z celkové ceny jako zálohu. Zbylou půlku doplatíte až po schválení návrhu.
  • Netrefili jsme se plně do představ? Nevadí. Hotové dílo společně doladíme, doupravíme. Bez vašeho schválení obraz nevyrábíme. 
  • Pošlete nám více fotek postav a my je nakreslíme přirozeně, jako by byli vyfoceni jednou fotkou. 
  • Standardně kreslíme s jednolitým pozadím, aby vynikla postava. Není problém nakreslit pozadí na přání, jen zaklikněte u objednávky + 1 postavu navíc. 
  • Pokud si nevíte rady s tím, jak poskládat postavy skupinového portrétu, nechte to na nás. Vždy vymyslíme co nejpřirozenější a nelépe vypadající kompozici. 

  

Jak objednat: 

 

Zvolte svou možnost - Zvolte velikost obrazu a počet osob, které na portrétu budou zobrazeny. Zvolte zda chcete tisk na plakát nebo jako obraz na plátně.

 

Přiložte fotografii - Jednu, nebo více fotografií, kdy postavy sloučíme do jednoho portrétu. Kvalita fotografie nehraje velkou roli. 

Definujte požadavky - Můžete nechat tvorbu kompletně na našich umělcích nebo do poznámky sepíšete požadavky, které si do portrétu přejete zapracovat (například. černobílý, barevný, přidat či odebrat prvky...).

Dokonalý dárek je hotový - Dostanete náhled ke shlédnutí. Před samotným tiskem si náhled s vámi odsouhlasíme, abychom zajistili vaší spokojenost. Zhotovení obrazu do 10 dní + expedice. Expresní zpracování je hotové do 5 dní.

 

 

Doplňující informace

Tisk

Portréty tiskneme na kvalitní malířská bavlněná plátna napnutá na dřevěný rám. Jejich velikost lze vybrat z naší nabídky přímo v objednávce. Máte-li požadavek na jinou velikost plátna, jsme schopni v tomto ohledu splnit takřka jakýkoliv požadavek po individuální domluvě. 

 

  Náhled

Před samotným tiskem vždy posíláme náhled ke schválení.  Dvě korekce jsou v ceně portrétu. 

Dodání

Zhotovení obrazu trvá 10 dní (nebo 5 dní s expresním tvorbou). Poté vaši zakázku budeme odesílat kurýrem na vaši adresu. Doba zhotovení může být delší v případě, že bude poptávka 4 a více osob na jednom portrétu. 

Platba

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu na míru vašemu zadání, vyžadujeme platbu předem. Platit můžete pomocí karty online nebo klasickým převodem na účet.

Připomínky

Do poznámky co nejpřesněji popište vaše požadavky, abychom je mohli zapracovat. V případě jakýchkoli dotazů se na nás můžete obrátit s dotazem.