Zasielame aj na Slovensko!

Simpsonovi Bar Karikatura ve Žlutém Stylu

Styl Simpsonovi Bar - ručně malovaná karikatura podle fotografie

Prožijte nezapomenutelné chvíle ve stylu oblíbeného Baru ze Springfieldu s naším ručně malovaným portrétem. Nechte se zachytit v ikonickém animovaném prostředí baru, kde každá návštěva slibuje dobrou zábavu. S našimi ilustracemi se můžete stát stálými hosty. Tento portrét jako Simpsonovi nejen oživí váš společný snímek, ale přidá do vašeho domova jedinečný prvek, který bude připomínkou těchto veselých okamžiků. Dárek ve stylu Simpsonovi Bar je skvělým způsobem, jak osvěžit vaše vzpomínky. 

Podívejte se, z jakých dalších stylů se malují Karikatury Simpsonovi podle fotografií:

Simpsonovi Gauč
Simpsonovi Dům
Simpsonovi Portrét
Simpsonovi Pro Zamilované
Simpsonovi Vlastní Pozadí

Jak objednat ...

Počet osob
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Velikost obrazu ?
Expresní zhotovení
Budeme kreslit dílo podle více fotek?
standardní cena: 890 Kč 1 240 Kč 1 590 Kč 1 940 Kč 2 290 Kč 2 640 Kč 2 990 Kč 3 340 Kč 3 690 Kč od 890 Kč –14 % –15 % –14 % –15 % –14 % –15 % –14 % –15 % –14 % až –15 % 761 Kč 1 054 Kč 1 352 Kč 1 649 Kč 1 947 Kč 2 244 Kč 2 542 Kč 2 839 Kč 3 137 Kč od 761 Kč
Dostupnost: Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Zvolte variantu
Simpsonovi Bar Karikatura ve Žlutém Stylu
portrer simpsonovych v baru
Akce
890 Kč 1 240 Kč 1 590 Kč 1 940 Kč 2 290 Kč 2 640 Kč 2 990 Kč 3 340 Kč 3 690 Kč od 890 Kč –14 % –15 % –14 % –15 % –14 % –15 % –14 % –15 % –14 % až –15 %
Podpora a pomoc při kreslení portrétů podle fotky
JSME PO RUCE
Pište, volejte 8-20 hod.
Garance spokojenosti
GARANCE SPOKOJENOSTI
Finální návrh s vámi ladíme
Česká výroba portrétů podle fotky
ČESKÁ VÝROBA
Jsme hrdí vlastenci
Unikát
SVĚTOVÝ UNIKÁT
Každá kresba je originál

Detailní popis produktu

 

Jak postupovat při objednávce:

Styl Simpsonovi Bar

  • Portréty jsou kresleny ručně a vytištěny na kvalitní přírodní bavlněné plátno, natažené na dřevěný rám.  Obraz se hned může pověsit na zeď.
  • Kvalita fotografií není až tak důležitá. Poradíme si s rozmazanou, černobílou ale i porušenou fotografií. 
  • Na začátku stačí zaplatit jen 50% z celkové ceny jako zálohu. Zbylou půlku doplatíte až po schválení návrhu.
  • Netrefili jsme se plně do představ? Nevadí. Hotové dílo společně doladíme a upravíme. Bez vašeho schválení obraz nevyrábíme. 
  • Pošlete nám více fotek postav a my je nakreslíme přirozeně, jako by byli vyfoceni jednou fotkou. 
  • Standardně kreslíme s jednolitým pozadím, aby vynikla postava. Není problém nakreslit pozadí na přání, jen zaklikněte u objednávky + 1 postavu navíc. 
  • Pokud si nevíte rady s tím, jak poskládat postavy skupinového portrétu, nechte to na nás. Vždy vymyslíme co nejpřirozenější a nejlépe vypadající kompozici. 

Jak objednat: 

 

Zvolte svou možnost - Zvolte velikost obrazu a počet osob, které na portrétu budou zobrazeny. Zvolte zda chcete tisk na plakát nebo jako obraz na plátně.

 

Přiložte fotografii - Jednu, nebo více fotografií, kdy postavy sloučíme do jednoho portrétu. Kvalita fotografie nehraje velkou roli. 

Definujte požadavky - Můžete nechat tvorbu kompletně na našich umělcích nebo do poznámky sepíšete požadavky, které si do portrétu přejete zapracovat (například. černobílý, barevný, přidat či odebrat prvky...).

Dokonalý dárek je hotový - Dostanete náhled ke shlédnutí. Před samotným tiskem si náhled s vámi odsouhlasíme, abychom zajistili vaší spokojenost. Zhotovení obrazu je do 7 dnů + expedice. Expresní zpracování je hotové do 3 dnů + expedice.

 

 

Doplňující informace

Tisk

Portréty tiskneme na kvalitní malířská bavlněná plátna napnutá na dřevěný rám. Jejich velikost lze vybrat z naší nabídky přímo v objednávce. Máte-li požadavek na jinou velikost plátna, jsme schopni v tomto ohledu splnit takřka jakýkoliv požadavek po individuální domluvě. 

 

Náhled

Před samotným tiskem vždy posíláme náhled ke schválení. Dvě korekce jsou v ceně portrétu. 

Dodání

Zhotovení obrazu trvá 7 dnů (nebo 3 dny s expresní tvorbou). Poté vaši zakázku budeme odesílat kurýrem na vaši adresu. Doba zhotovení může být delší v případě, že bude poptávka 4 a více osob na jednom portrétu. 

Platba

Můžete platit dvěma způsoby. Online platbou ve výši 100% ceny portrétu anebo bankovním převodem ve výši 50% z ceny portrétu (velmi oblíbené). Doplatek provedete po finálním schválení kresby.

Poznámka

Do poznámky co nejpřesněji popište vaše požadavky, abychom je mohli zapracovat. V případě jakýchkoli dotazů se na nás můžete obrátit s dotazem.