Recenze

 

 

Vzhledem k tomu, že úplně s každým zákazníkem komunikujeme, můžeme u nás na MůjPortrét.cz naprosto upřímně říci, že jsou všichni spokojeni. Jak to? Probíráme s vámi vaše představy, sdílíme vám návrhy a hlavně s vámi probíráme hotový portrét, jakmile je nakreslen. Hotové dílo upravíme tak, abyste byli spokojeni. Bez vašeho souhlasu nic netiskneme. Dostanete od nás vždy přesně to, co očekáváte. A nejvíce ze všeho nás hřeje u srdce, když nám píšete krásné recenze.

  

 

 

  

Recenze našich zákazníků

 

 Neskutečné! Provedení a kvalita více než skvělá. Dostal jsem darem a radost byla obrovská. Děkuji a doporučuji všem, kteří chtějí udělat druhým úsměv na tváři.

Lukáš Kaňa


 

Dobrý den, obraz mám doma. Jsem nadmíru spokojená. Moc děkuji za rychlost, podcenila jsem narozeniny a díky vám jsem to stihla! :)

Ještě jednou děkuji, krásná práce. Mate ode mě svolení použít dílo :)

Hezký den
Kateřina K.


 

Měla jsem přání nechat si namalovat svoji maminku jako portrét, jak pózuje otočená na stranu. Neměla jsem ale přesně takovou fotku. Přesto jsem doma našla nějaké jiné fotky v různých jiných pozicích. Tým  nakonec odvedl fantastickou práci a přenesl představu do reality s neskutečnou přesností. Obrovské díky, byli jste velmi nápomocní při procesu tvorby. Jednoznačně doporučuji!

Marie K.


 

Nejvíce oceňuji rychlé jednání a schopnost vyhovět mým požadavkům. Hledala jsem někoho, kdo by stihl namalovat portrét v podstatě do 3 dnů na víkendovou rodinou sešlost. Během dvou dnů mi byl zaslán náhled portrétu e-mailem a ještě ten den ho poslali. Bylo to skutečně expresně. Velké díky za vytvoření dokonalého dárku.

Ludmila M.


 

Pro naše výročí s partnerem jsem chtěla něco výjimečného, a tak jsem si vybrala portrét ve stylu Essence, s přáními na míru v našich oblíbených barvách. Zároveň jsem potřebovala upravit můj výraz obličeje na fotografii, abych působila veseleji. Všechno jsme po telefonu odkomunikovali a výsledek byl úžasný. Po další úpravě, kterou jsem požadovala u finální verze, byly změny nakreslené během jednoho dne. Jsem naprosto nadšená z finálního portrétu i z celého průběhu spolupráce. Vřele doporučuji každému, kdo hledá něco originálního.

Simča


 

Obraz mi dnes přišel a je opravdu nádherný. Jste moc šikovní. Praděda umřel v roce 1941 a zbyla po něm jen jediná fotografie. Nikdy bych neřekl, že ho budu mít takto na plátně v legionářské uniformě. Klidně se s ním můžete pochlubit, alespoň si po 83 letech zapomnění užije svou chvilku slávy na internetu. Jen pro vysvětlení, děda byl v první světové válce československý legionář v Rusku. Na obrazu v tzv. návratové uniformě. V těch potom bývali vidět za první republiky na nejrůznějších akcích. 

M.Ž.


 

Ze tří různých fotek jste dokázali namalovat krásný portrét mé rodiny. Dík moc.

Aleš Dohnal