Co umíme namalovat?

 

Namalujeme portrét z několika fotek

Pošlete nám více fotografií a my je přeměníme do jednoho krásného obrazu. Nebo my na MůjPortrét.cz vybereme tu nejlepší fotografii, podle které se bude kreslit.  Můžeme nechat pózu jedné fotky, ale výraz v obličeji z fotky druhé. Záleží jen na vašich požadavcích. 

 

 

Špatná kvalita fotky nám nevadí

Nakreslíme nádherný ostrý portrét i podle fotky, která není v dostatečné kvalitě (rozostřená, stará, špinavá...). Naši umělci se za svá  léta praxe poperou prakticky s čímkoli. Co nevidí, to si dokreslí. 

 

Velké rodinné portréty o několika osobách jsou naše silná stránka

Není pro nás problém namalovat portrét o 10 a více osob z několika fotek. Portréty, kde je více než 5 osob kalkulujeme individuálně. Velmi rádi vám pomůžeme s kompozicí a doporučením vhodné velikosti. Napište nám na info@mujportret.cz nebo zavolejte na 737 050 050

  

Kreslíme podle starých dobových fotografií 

  Nechte staré fotce vdechnout nový život. Nakreslíme ji moderně a zářivě. Necháme černobílou nebo nakreslíme barevnou? Nic není problém.

 

 

 

Namalujeme pozadí na přání

Standardně malujeme pozadí jednobarevné, aby co nejlépe vynikla postava. Není problém namalovat krásnou přírodní scenérii z fotografie, nebo z vašeho popisu představy, kterou na plátno přeneseme. Pozadí na přání účtujeme jako další osobu. Chcete-li namalovat párový portrét s pozadím havajské pláže, uveďte u objednávky prosím 3 postavy.  

 

Přikreslíme, dokreslíme cokoliv

Přejete si na portrétu změnit oblečení, vyladit pózu, zeštíhlit nebo přifouknout svaly? Vše popište do poznámky a my dílo nakreslíme na přání. 

 

Myslíme i na domácí mazlíčky

Nakreslíme vaše dvounohé či i vícenohé domácí mazlíky hned v několika stylech a to buď samostatné, nebo s vámi společně. 

 

 

 

 ZPĚT K VÝBĚRU PORTRÉTU