Karikatura Černobílá Humor a Styl na Plátně

Styl Karikatura Černobílá - ručně malovaný portrét podle vaší fotografie

Představte si, že se vaše fotografie  promění se v Karikaturu, která s nadsázkou a vtipem zvýrazní Vaše nezapomenutelné rysy. Nabízíme ručně kreslené karikatury z fotky, kde každý smích, každý pohled a každý charakteristický znak na Vašem obličeji dostanou nový život na papíře.

Při vytváření karikatur se zaměřujeme na to, aby byl každý portrét originálním uměleckým dílem, které Vám nebo Vašim blízkým přinese nejen radost, ale také pocit, že jste součástí něčeho výjimečného. Ať už hledáte perfektní dárek nebo unikátní dekoraci, naše karikatury jsou ideální volbou.

Slibujeme, že každý detail bude vytvořen s vysokou mírou pečlivosti a pozornosti, aby finální produkt nebyl jen dokonalou karikaturou, ale také věrným odrazem Vašeho výrazu a charismatu. Využíváme širokou paletu technik, od jemných šrafování po silné kontury, abychom vytvořili dynamický a živý obraz, který přesahuje běžné umělecké normy.

Naše černobílé karikatury jsou ručně kreslené s láskou a vášní pro umění, a věříme, že každý kousek má svou duši. Váš portrét se tak stane nejen odrazem Vaší osobnosti, ale i trvalým záznamem momentu, který bude sloužit jako zdroj radosti po mnoho let. Obraťte se na nás a nechte svou fotografii ožít v neotřelé a veselé podobě, která přinese úsměv na tvář každému, kdo ji uvidí.

Jak objednat ...

Typ kresby
Počet osob
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Velikost obrazu ?
Expresní zhotovení ?
Budeme kreslit dílo podle více fotek?
1 199 Kč 1 099 Kč 1 099 Kč 1 550 Kč 1 450 Kč 1 450 Kč 1 950 Kč 1 850 Kč 1 850 Kč 2 350 Kč 2 250 Kč 2 250 Kč 2 800 Kč 2 700 Kč 2 700 Kč 3 250 Kč 3 150 Kč 3 150 Kč 3 650 Kč 3 550 Kč 3 550 Kč 4 090 Kč 3 990 Kč 3 990 Kč od 1 099 Kč
Dostupnost: Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Zvolte variantu
Karikatura Černobílá Humor a Styl na Plátně
Karikatura rodinky
Novinka
Podpora
JSME PO RUCE
Pište, volejte 8-20
Garance spokojenosti
GARANCE SPOKOJENOSTI
Finální návrh s vámi ladíme
ČESKÁ VÝROBA
ČESKÁ VÝROBA
Jsme hrdí vlastenci
Unikát
SVĚTOVÝ UNIKÁT
Každá kresba je originál

Detailní popis produktu

Jak postupovat při objednávce:

Styl Karikatura Černobílá

  • Portréty jsou kresleny ručně a vytištěny na kvalitní přírodní bavlněné plátno, natažené na dřevěný rám.  Obraz se hned může pověsit na zeď.
  • Kvalita fotografií není až tak důležitá. Poradíme si s rozmazanou, černobílou ale i porušenou fotografií. 
  • Na začátku stačí zaplatit jen 50% z celkové ceny jako zálohu. Zbylou půlku doplatíte až po schválení návrhu.
  • Netrefili jsme se plně do představ? Nevadí. Hotové dílo společně doladíme, doupravíme. Bez vašeho schválení obraz nevyrábíme. 
  • Pošlete nám více fotek postav a my je nakreslíme přirozeně, jako by byli vyfoceni jednou fotkou. 
  • Standardně kreslíme s jednolitým pozadím, aby vynikla postava. Není problém nakreslit pozadí na přání, jen zaklikněte u objednávky + 1 postavu navíc. 
  • Pokud si nevíte rady s tím, jak poskládat postavy skupinového portrétu, nechte to na nás. Vždy vymyslíme co nejpřirozenější a nelépe vypadající kompozici. 

  

Jak objednat: 

 

Zvolte svou možnost - Zvolte velikost obrazu a počet osob, které na portrétu budou zobrazeny. Zvolte zda chcete tisk na plakát nebo jako obraz na plátně.

 

Přiložte fotografii - Jednu, nebo více fotografií, kdy postavy sloučíme do jednoho portrétu. Kvalita fotografie nehraje velkou roli. 

Definujte požadavky - Můžete nechat tvorbu kompletně na našich umělcích nebo do poznámky sepíšete požadavky, které si do portrétu přejete zapracovat (například. černobílý, barevný, přidat či odebrat prvky...).

Dokonalý dárek je hotový - Dostanete náhled ke shlédnutí. Před samotným tiskem si náhled s vámi odsouhlasíme, abychom zajistili vaší spokojenost. Zhotovení obrazu do 10 dní + expedice. Expresní zpracování je hotové do 5 dní.

 

 

Doplňující informace

Tisk

Portréty tiskneme na kvalitní malířská bavlněná plátna napnutá na dřevěný rám. Jejich velikost lze vybrat z naší nabídky přímo v objednávce. Máte-li požadavek na jinou velikost plátna, jsme schopni v tomto ohledu splnit takřka jakýkoliv požadavek po individuální domluvě. 

 

  Náhled

Před samotným tiskem vždy posíláme náhled ke schválení.  Dvě korekce jsou v ceně portrétu. 

Dodání

Zhotovení obrazu trvá 10 dní (nebo 5 dní s expresním tvorbou). Poté vaši zakázku budeme odesílat kurýrem na vaši adresu. Doba zhotovení může být delší v případě, že bude poptávka 4 a více osob na jednom portrétu. 

Platba

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu na míru vašemu zadání, vyžadujeme platbu předem. Platit můžete pomocí karty online nebo klasickým převodem na účet.

Připomínky

Do poznámky co nejpřesněji popište vaše požadavky, abychom je mohli zapracovat. V případě jakýchkoli dotazů se na nás můžete obrátit s dotazem.