Karikatura Barevná Humor a Smích v Obraze

Styl Karikatura Barevná - ručně malovaný portrét podle vaší fotografie

Namalujeme vám originální a osobní dárek, který zaručeně vyvolá úsměv na tváři každého, kdo ho obdrží. Naše barevné karikatury jsou známé svým důrazem na výrazné rysy, jako jsou oči, úsměv nebo specifické charakteristické znaky, které dávají každé tváři její nezaměnitelný šarm. Tímto způsobem zachytíme esenci osoby a její nejzajímavější rysy, ať už jsou to výrazné brýle, oblíbený účes nebo typický oděv, které zvyšují rozpoznatelnost a přidávají na humoru.

Karikatura z fotky přetváří běžné fotografie do zábavného a často přehnaného vyjádření charakteru a osobnosti. U nás v MůjPortrét.cz se zaměřujeme na to, aby každý detail odrážel jedinečnost a osobitost zákazníka, což z karikatury dělá jedinečné dílo s osobním nádechem.

Při kreslení karikatury myslíme na to, aby karikatura působila harmonicky a esteticky příjemně, takže může sloužit jako dekorace v domácím nebo pracovním prostředí. Každá barevná karikatura je namalovaná s nejvyšší péčí a precizností.

Karikatura od nás je skvělým způsob, jak si uchovat vzpomínky na milované osoby, zvěčnit důležité životní okamžiky nebo prostě jen pobavit a přinést radost. Nechte se inspirovat a objednejte si karikaturu, která vás nebo vaše blízké ukáže v jedinečném světle!

Podívejte se i na další styl:

Karikatura Černobílá - Humor a Styl na Plátně

Jak objednat ...

Typ kresby
Počet osob
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Velikost obrazu ?
Expresní zhotovení ?
Budeme kreslit dílo podle více fotek?
1 299 Kč 1 299 Kč 1 399 Kč 1 850 Kč 1 850 Kč 1 950 Kč 2 450 Kč 2 450 Kč 2 550 Kč 2 850 Kč 2 850 Kč 3 150 Kč 3 200 Kč 3 200 Kč 3 800 Kč 3 750 Kč 3 750 Kč 4 450 Kč 4 700 Kč 4 700 Kč 5 150 Kč 4 990 Kč 4 990 Kč 5 890 Kč od 1 299 Kč
Dostupnost: Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Zvolte variantu
Karikatura Barevná Humor a Smích v Obraze
Karikatura Barevná Humor a Smích v Obraze
Novinka
Podpora
JSME PO RUCE
Pište, volejte 8-20
Garance spokojenosti
GARANCE SPOKOJENOSTI
Finální návrh s vámi ladíme
ČESKÁ VÝROBA
ČESKÁ VÝROBA
Jsme hrdí vlastenci
Unikát
SVĚTOVÝ UNIKÁT
Každá kresba je originál

Detailní popis produktu

Jak postupovat při objednávce:

Styl Karikatura Barevná

  • Portréty jsou kresleny ručně a vytištěny na kvalitní přírodní bavlněné plátno, natažené na dřevěný rám.  Obraz se hned může pověsit na zeď.
  • Kvalita fotografií není až tak důležitá. Poradíme si s rozmazanou, černobílou ale i porušenou fotografií. 
  • Na začátku stačí zaplatit jen 50% z celkové ceny jako zálohu. Zbylou půlku doplatíte až po schválení návrhu.
  • Netrefili jsme se plně do představ? Nevadí. Hotové dílo společně doladíme a upravíme. Bez vašeho schválení obraz nevyrábíme. 
  • Pošlete nám více fotek postav a my je nakreslíme přirozeně, jako by byli vyfoceni jednou fotkou. 
  • Standardně kreslíme s jednolitým pozadím, aby vynikla postava. Není problém nakreslit pozadí na přání, jen zaklikněte u objednávky + 1 postavu navíc. 
  • Pokud si nevíte rady s tím, jak poskládat postavy skupinového portrétu, nechte to na nás. Vždy vymyslíme co nejpřirozenější a nejlépe vypadající kompozici. 

  

Jak objednat: 

 

Zvolte svou možnost - Zvolte velikost obrazu a počet osob, které na portrétu budou zobrazeny. Zvolte zda chcete tisk na plakát nebo jako obraz na plátně.

Tabulka velikosti obrazů

 

Přiložte fotografii - Jednu, nebo více fotografií, kdy postavy sloučíme do jednoho portrétu. Kvalita fotografie nehraje velkou roli. 

Definujte požadavky - Můžete nechat tvorbu kompletně na našich umělcích nebo do poznámky sepíšete požadavky, které si do portrétu přejete zapracovat (například. černobílý, barevný, přidat či odebrat prvky...).

Dokonalý dárek je hotový - Dostanete náhled ke shlédnutí. Před samotným tiskem si náhled s vámi odsouhlasíme, abychom zajistili vaší spokojenost. Zhotovení obrazu do 10 dní + expedice. Expresní zpracování je hotové do 5 dní.

 

 

Doplňující informace

Tisk

Portréty tiskneme na kvalitní malířská bavlněná plátna napnutá na dřevěný rám. Jejich velikost lze vybrat z naší nabídky přímo v objednávce. Máte-li požadavek na jinou velikost plátna, jsme schopni v tomto ohledu splnit takřka jakýkoliv požadavek po individuální domluvě. 

Tabulka velikosti obrazů

Náhled

Před samotným tiskem vždy posíláme náhled ke schválení.  Dvě korekce jsou v ceně portrétu. 

Dodání

Zhotovení obrazu trvá 10 dní (nebo 5 dní s expresním tvorbou). Poté vaši zakázku budeme odesílat kurýrem na vaši adresu. Doba zhotovení může být delší v případě, že bude poptávka 4 a více osob na jednom portrétu. 

Platba

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu na míru vašemu zadání, vyžadujeme platbu předem. Platit můžete pomocí karty online nebo klasickým převodem na účet.

Připomínky

Do poznámky co nejpřesněji popište vaše požadavky, abychom je mohli zapracovat. V případě jakýchkoli dotazů se na nás můžete obrátit s dotazem.