Zasielame aj na Slovensko!

Originální Dárek k Narozeninám - Kreslený Obraz podle Fotky

 

Pokud jde o výběr jedinečného a originálního narozeninového dárku, není nad vlastní kreslený portrét podle fotky. Není to jen další položka na poličce, je to něco víc. Je to promyšlený kousek, který vyjadřuje danou osobu zábavným, uměleckým způsobem. Pro dítě, kamaráda nebo významnou osobu je kreslený obraz z fotografie nezapomenutelným a roztomilým způsobem, jak říci vše nejlepší k narozeninám.

-Personalizovaný kreslený portrét je skvělým dárkem k narozeninám.

-K dispozici jsou různé styly.

-Díky spolupráci s umělci se jedná o osobní dárek.

Kreslené portréty mohou obsahovat záliby nebo zájmy dané osoby

Proces objednání portrét nebo karikatury na míru je snadný a lze jej provést online.

Jak objednat portrét na zakázku z fotografie?

1_3.3

Proč si vybrat portrét jako dárek k narozeninám?

Proč tedy ručně kreslený portrét? Především je to jedinečný dárek. Nevyberete si nějakou obecnou dárkovou kartu nebo nějakou drobnost. Dáváte něco stejně individuálního jako obdarovávaná osoba. Je to také univerzální volba, vhodná pro všechny věkové kategorie a vztahy. Navíc je to způsob, jak oslavit něčí výjimečný den.

Různé styly portrétu a karikatur, které stojí za zvážení

Než se vrhnete do práce, zamyslete se nad stylem, který oslavenci vyhovuje. Toto jsou některé oblíbené možnosti:

Klasické ručně kreslené: Tyto kreslené obrazy působí nadčasově.

Digitální kresba: Kreslený obraz, který je věrně zobrazen na obrazovce: Digitální kreslené obrazy mají modernější vzhled, ostré linie a živé barvy.

Karikatura: Kreslená kresba - Přehnané rysy mohou zvýraznit osobnostní rysy a rozesmát.

Komiksový styl: Pro milovníky superhrdinů nebo komiksů ve vašem každodenním životě.

Každý styl má svůj vlastní šmrnc a lze jej přizpůsobit vkusu oslavence. Ať už má rád vintage atmosféru, nebo moderní grafiku, je tu pro něj komiksový styl.

Zkuste podivat na tyto styly karikatur: Karikatura Černobílá Humor a Styl na Plátně

Karikatura Černobílá portrét

Koníčky a zájmy jako součást designu

Kreslený portrét podle fotky na zakázku je vytvořen na míru tak, aby zahrnoval koníčky a zájmy dané osoby. Díky tomuto osobnímu přístupu se z jednoduché kresby stane mistrovské dílo vyprávějící příběh. Pokud například dotyčná osoba ráda zahradničí, představte si ji obklopenou kreslenými květinami a rostlinami. Nebo v případě, že jsou hudebníci, představte si je, jak hrají na svůj nástroj v rozmarné hudební scéně. Tyto detaily pomohou udělat z dárku něco víc než jen fotografii - je to odraz toho, kým daná osoba je.

Přidání sentimentální hodnoty k dárku

Vlastní karikatura je víc než jen svérázný obrázek. Výběrem fotografie, která pro danou osobu něco znamená - třeba obrázek z nezapomenutelného dne nebo obrázek, který vystihuje její osobnost - vytváříte emocionálně nabitý dárek. Je to jako říct: "Znám tě, pamatuji si ten okamžik a zaslouží si oslavu." Vždyť je to jenom váš příběh.

Styly a možnosti pro každou osobnost

Každý má svůj vlastní styl a vlastní kreslený portrét může odpovídat každé osobnosti. Ať už má oslavenec rád moderní umění nebo klasické kreslené filmy, možností je nepřeberné množství. Díky této univerzálnosti udělá vámi darovaný dárek na obdarovaného trvalý dojem a stane se součástí jeho sbírky.

Portrét podle fotky_2

Zde najdete různé oblíbené styly: Portrét podle fotky

Klasický kreslený obraz vs. moderní digitální umění

Výběr mezi klasickou karikaturou nebo portrétem a moderním digitálním pojetím by měl být založen na vkusu oslavence. Klasické karikatury bývají nostalgické a působí hřejivě a starobyle. Naproti tomu moderní digitální umění má čistý, moderní vzhled s výraznými liniemi a dynamickými barvami. Oba styly jsou stejně okouzlující a lze je přizpůsobit tak, aby vytvořily jedinečný dárek.

Od černobílých skic po plnobarevné obrazy

Další možností je volba černobílého nebo plnobarevného provedení. Černobílé skici jsou jednoduché a mohou být docela nápadné při zvýraznění linií a tvarů kresby. Plnobarevné však vdechnou obrázku život živými barvami a stínováním, aby portrét vynikl. V závislosti na požadovaném efektu může být každý z nich krásným narozeninovým dárkem.

 • Při výběru stylu zohledněte osobnost a vkus obdarovaného.
 • Zamyslete se nad fotografiemi nebo vzpomínkami, které lze zakomponovat.
 • Vyberte množství detailů a barev, které budou danou osobu na obrazu nejlépe vystihovat.

Průvodce krok za krokem k objednání vlastního portrétu nebo karikatury

Jste připraveni objednat? Je to jednoduché. Vyberte si umělce nebo službu, která se specializuje na zakázkové karikatury. Prohlédněte si jejich portfolio a zjistěte, co odpovídá vašemu stylu. Poté nahrajte fotografii, kterou chcete přetvořit, a zašlete veškeré podrobnosti nebo pokyny. Umělec se toho ujme a vytvoří pro vás karikaturu na míru.

Pochopení procesu tvorby a doručování je velmi důležité. Výtvarník začne pracovat na karikatuře, jakmile si ji objednáte. Může vám poslat návrh nebo náhled, aby se ujistil, že se vám směr líbí. Po schválení vám bude finální karikatura doručena v digitální podobě nebo jako fyzický výtisk. S trochou plánování a komunikace získáte osobní a nezapomenutelný narozeninový dárek.

Jak objednat portrét nebo karikaturu

Objednání portrétu nebo karikatury je jako vydat se na tvůrčí dobrodružství. Nejprve je třeba najít umělce nebo online službu, která provádí kresby karikatur na zakázku. Jakmile si vyberete umělce, musíte udělat:

 1. Vyberte fotografii, která představuje osobnost a ducha obdarovávaného. Může se jednat o samostatný obrázek nebo obrázek se skupinou.
 2. Vyberte si styl portrétu nebo karikatury, který chcete: klasickou ručně kreslenou nebo moderní digitální.
 3. Uveďte všechny podrobnosti, které chcete zahrnout, například koníčky, oblíbené barvy nebo prostředí.
 4. Odešlete objednávku a sledujte, jak umělec vytvoří vaši vizi.

Nezapomeňte, že ďábel se skrývá v detailech, a proto dejte umělci co nejvíce podrobností, aby vznikla karikatura opravdu na míru.

Pochopení procesu tvorby a dodání

Po zadání objednávky začíná tvorba. Umělec začne s hrubou skicou a poté volně přehnaným způsobem nakreslí předmět. Zohlední vaše detaily, aby byla vaše karikatura nebo portrét jedinečný. Co tedy můžete očekávat:

 • Návrh nebo náhled ke schválení.
 • Možnost požádat o revizi, abyste se ujistili, že objednaný obraz je přesně takový, jaký jste chtěli.
 • Když jste s návrhem spokojeni, umělec obraz dokončí a odešle ji tam pro vás osobně.
 • Dokončenou karikaturu nebo portrét obdržíte jako digitální soubor, tištěnou kopii nebo obojí - podle toho, jakou službu jste si vybrali.

Během tohoto procesu je zásadní komunikace. Ptejte se umělce na otázky nebo si vyžádejte aktualizace, aby výsledný produkt splnil vaše očekávání.

Darování portrétu nebo karikatury - nápady na prezentaci

Když máte v ruce hotové dílo, dalším krokem je prezentace. Způsob, jakým toto kreativní dílo darujete, může oslavu narozenin učinit ještě nezapomenutelnější.

Jak uspořádat nezapomenutelné odhalení dárku

Odhalení dárku může být stejně kreativní jako samotný obraz. Jak tento okamžik ozvláštnit:

 • Naplánujte narozeninovou oslavu s překvapením a nechte obraz jako ústřední bod oslavy.
 • Zabalte zarámovaný obraz a napište vzkaz s vysvětlením, proč jste vybrali právě tento dárek.
 • Vytvořte loveckou výpravu, abyste se dostali ke schovanému obrazu.

Ať už zvolíte jakýkoli způsob, odhalení by mělo odrážet radost a pečlivost, kterou jste do výběru takového osobního dárku vložili. Překvapení a radost, které vyjádří, budou tou nejlepší odměnou za vaše úsilí.

Z dlouhodobého hlediska je karikatura na míru mnohem víc než narozeninový dárek - je to svědectví o vašem vztahu k dané osobě. Je to způsob, jak uchovat vzpomínky, oslavit individualitu a vyvolat úsměv, který přetrvá celý život. Darujte tedy smích a nostalgii s kresleným portrétem, který říká: "Jsi jedinečný." Ať už je to jakkoli, jestli se vám to podaří.

Více na >>> MůjPortrét.cz <<<

Inspiraci komu darovat obraz podle fotky najdete v tomto článku: Ručně malovaný obraz podle fotky jako Dárek: Komu ho darovat?