Šarmé Elegance na Plátně

Styl Šarmé - ručně malovaný portrét podle vaší fotografie

Přeměňte milovanou fotografii v ručně malovaný portrét, který zachytí jedinečnost vaší osobnosti. Naše portréty ve stylu Šarmé spojují klasickou kresbu s moderními technologiemi, čímž vytváří umělecké dílo, které se stane překrásnou ozdobou vašeho prostoru. Každý portrét je unikátní, s důrazem na detaily a atmosféru.

Nabízíme černobílou klasiku i barevné kompozice, z nichž každá je pečlivě malována s úctou k detailu. Používáme vysoce kvalitní malířské plátno, které zdůrazní uměleckou hodnotu. Portrét se stane ideálním dárkem, jež zastavuje čas a uchovává vzpomínky. Originálním dárkem pro ženy, může, děti nebo vaše mazlíčky. Namalujeme vám také skupinové portréty sestavené z více fotografií.

Ruční práce našich umělců přetváří vaše příběhy do podoby, která podtrhne krásu každodenních momentů i výjimečných příležitostí.

Malovaný portrét, jako dárek pro sebe nebo vaše blízké, bude uměleckým vyjádřením, které zůstane cenným pro vás a vaše blízké na celá léta. Zastavuje čas a vytváří prostor pro uchování vzpomínek.

Věříme, že umění má sílu obohatit životy, a přesně to nabízíme - nejen portrét, ale zážitek a památku, která přetrvá.

Jak objednat ...

Typ kresby
Počet osob
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Velikost obrazu ?
Expresní zhotovení ?
Budeme kreslit dílo podle více fotek?
1 790 Kč 1 340 Kč 1 540 Kč 2 190 Kč 1 640 Kč 2 040 Kč 2 590 Kč 1 940 Kč 2 340 Kč 3 190 Kč 2 340 Kč 2 740 Kč 3 790 Kč 2 940 Kč 3 340 Kč od 1 340 Kč
Dostupnost: Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Zvolte variantu
Šarmé Elegance na Plátně
Zaplaťte jen 50%
Zaplaťte jen 50%
Druhou půlku zaplaťte až po schválení návrhu
Podpora
JSME PO RUCE
Pište, volejte 8-20
Garance spokojenosti
GARANCE SPOKOJENOSTI
Finální návrh s vámi ladíme
ČESKÁ VÝROBA
ČESKÁ VÝROBA
Jsme hrdí vlastenci

Detailní popis produktu

Jak postupovat při objednávce:

Styl Šarmé

  • Portréty jsou kresleny ručně a vytištěny na kvalitní přírodní bavlněné plátno, natažené na dřevěný rám.  Obraz se hned může pověsit na zeď.
  • Kvalita fotografií není až tak důležitá. Poradíme si s rozmazanou, černobílou ale i porušenou fotografií. 
  • Na začátku stačí zaplatit jen 50% z celkové ceny jako zálohu. Zbylou půlku doplatíte až po schválení návrhu.
  • Netrefili jsme se plně do představ? Nevadí. Hotové dílo společně doladíme, doupravíme. Bez vašeho schválení obraz nevyrábíme. 
  • Pošlete nám více fotek postav a my je nakreslíme přirozeně, jako by byli vyfoceni jednou fotkou. 
  • Standardně kreslíme s jednolitým pozadím, aby vynikla postava. Není problém nakreslit pozadí na přání, jen zaklikněte u objednávky + 1 postavu navíc. 
  • Pokud si nevíte rady s tím, jak poskládat postavy skupinového portrétu, nechte to na nás. Vždy vymyslíme co nejpřirozenější a nelépe vypadající kompozici. 

  

Jak objednat: 

 

Zvolte svou možnost - Zvolte velikost obrazu a počet osob, které na portrétu budou zobrazeny. Zvolte zda chcete tisk na plakát nebo jako obraz na plátně.

 

Přiložte fotografii - Jednu, nebo více fotografií, kdy postavy sloučíme do jednoho portrétu. Kvalita fotografie nehraje velkou roli. 

Definujte požadavky - Můžete nechat tvorbu kompletně na našich umělcích nebo do poznámky sepíšete požadavky, které si do portrétu přejete zapracovat (například. černobílý, barevný, přidat či odebrat prvky...).

Dokonalý dárek je hotový - Dostanete náhled ke shlédnutí. Před samotným tiskem si náhled s vámi odsouhlasíme, abychom zajistili vaší spokojenost. Zhotovení obrazu do 10 dní + expedice. Expresní zpracování je hotové do 5 dní.

 

 

Doplňující informace

Tisk

Portréty tiskneme na kvalitní malířská bavlněná plátna napnutá na dřevěný rám. Jejich velikost lze vybrat z naší nabídky přímo v objednávce. Máte-li požadavek na jinou velikost plátna, jsme schopni v tomto ohledu splnit takřka jakýkoliv požadavek po individuální domluvě. 

 

  Náhled

Před samotným tiskem vždy posíláme náhled ke schválení.  Dvě korekce jsou v ceně portrétu. 

Dodání

Zhotovení obrazu trvá 10 dní (nebo 5 dní s expresním tvorbou). Poté vaši zakázku budeme odesílat kurýrem na vaši adresu. Doba zhotovení může být delší v případě, že bude poptávka 4 a více osob na jednom portrétu. 

Platba

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu na míru vašemu zadání, vyžadujeme platbu předem. Platit můžete pomocí karty online nebo klasickým převodem na účet.

Připomínky

Do poznámky co nejpřesněji popište vaše požadavky, abychom je mohli zapracovat. V případě jakýchkoli dotazů se na nás můžete obrátit s dotazem.