Linia Krása Kreslených Linii

Styl Linia - ručně malovaný portrét podle fotografie

Naši umělci vytvoří kresbu, která vyjádří váš jedinečný příběh pomocí čistých, jednoduchých linií. Ať už jde o individuální portrét podle fotky, ztvárnění celé rodiny či vašeho mazlíčka, každá kresba odráží esenci zobrazených s minimem detailů, ale maximem výrazu.

Maluje se uměleckým stylem, který je minimalistický a abstraktní, známý také jako line art nebo konturová kresba. Tento styl se vyznačuje čistými, jednoduchými liniemi bez detailního stínování nebo plnění. Hlavní rysem tohoto stylu je zjednodušení objektů a postav na základní tvary a linie, které zachycují jejich nejzajímavější a nejvýraznější rysy. Používají se pouze základní barvy, což dává dílu elegantní a moderní vzhled.

Naše portréty jsou více než jen obrazy; jsou to emoce vyjádřené čistými liniemi a elegantními křivkami. Každá kresba je vytvořena s láskou a precizností, přičemž se soustředíme na to nejdůležitější - vaše dominantní rysy a charakteristické znaky.

Ručně malovaný portrét ve stylu minimalismu je dokonalým způsobem, jak přidat uměleckou hodnotu vašemu prostoru. Je skvělou volbou pro moderní domovy, kanceláře, nebo jako osobní dárek, který v sobě nese hlubší význam.

Nechte se okouzlit elegancí a jednoduchostí našeho umění, které je vždy ručně malované a plně přizpůsobené vašim představám. Každý portrét v sobě nese nejen krásu vizuálního projevu, ale i intimitu osobního vyjádření. Věříme, že umění má sílu proměnit prostor a ovlivnit nálady, a naše minimalistické portréty jsou toho důkazem.

Podívejte se, z jakých dalších stylů se malují obrazy podle fotografií:

Styl Šarmé - Elegance na Plátně
Styl Esence - Harmonie Barev a Emocí
Styl Noiré - Umění Kresby Tužkou
Styl Anime Manga - Malovaná Japonská Elegance

Jak objednat ...

Počet osob
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Velikost obrazu ?
Expresní zhotovení
Budeme kreslit dílo podle více fotek?
890 Kč 1 090 Kč 1 390 Kč 1 590 Kč 1 890 Kč od 890 Kč
Dostupnost: Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Zvolte variantu
Linia Krása Kreslených Linii
Podpora a pomoc při kreslení portrétů podle fotky
JSME PO RUCE
Pište, volejte 8-20 hod.
Garance spokojenosti
GARANCE SPOKOJENOSTI
Finální návrh s vámi ladíme
Česká výroba portrétů podle fotky
ČESKÁ VÝROBA
Jsme hrdí vlastenci
Unikát
SVĚTOVÝ UNIKÁT
Každá kresba je originál

Detailní popis produktu

Jak postupovat při objednávce:

Styl Linia

  • Portréty jsou kresleny ručně a vytištěny na kvalitní přírodní bavlněné plátno, natažené na dřevěný rám.  Obraz se hned může pověsit na zeď.
  • Kvalita fotografií není až tak důležitá. Poradíme si s rozmazanou, černobílou ale i porušenou fotografií. 
  • Na začátku stačí zaplatit jen 50% z celkové ceny jako zálohu. Zbylou půlku doplatíte až po schválení návrhu.
  • Netrefili jsme se plně do představ? Nevadí. Hotové dílo společně doladíme a upravíme. Bez vašeho schválení obraz nevyrábíme. 
  • Pošlete nám více fotek postav a my je nakreslíme přirozeně, jako by byli vyfoceni jednou fotkou. 
  • Standardně kreslíme s jednolitým pozadím, aby vynikla postava. Není problém nakreslit pozadí na přání, jen zaklikněte u objednávky + 1 postavu navíc. 
  • Pokud si nevíte rady s tím, jak poskládat postavy skupinového portrétu, nechte to na nás. Vždy vymyslíme co nejpřirozenější a nejlépe vypadající kompozici. 

  

Jak objednat: 

 

Zvolte svou možnost - Zvolte velikost obrazu a počet osob, které na portrétu budou zobrazeny. Zvolte zda chcete tisk na plakát nebo jako obraz na plátně.

 

Přiložte fotografii - Jednu, nebo více fotografií, kdy postavy sloučíme do jednoho portrétu. Kvalita fotografie nehraje velkou roli. 

Definujte požadavky - Můžete nechat tvorbu kompletně na našich umělcích nebo do poznámky sepíšete požadavky, které si do portrétu přejete zapracovat (například. černobílý, barevný, přidat či odebrat prvky...).

Dokonalý dárek je hotový - Dostanete náhled ke shlédnutí. Před samotným tiskem si náhled s vámi odsouhlasíme, abychom zajistili vaší spokojenost. Zhotovení obrazu do 10 dní + expedice. Expresní zpracování je hotové do 5 dní.

 

 

Doplňující informace

Tisk

Portréty tiskneme na kvalitní malířská bavlněná plátna napnutá na dřevěný rám. Jejich velikost lze vybrat z naší nabídky přímo v objednávce. Máte-li požadavek na jinou velikost plátna, jsme schopni v tomto ohledu splnit takřka jakýkoliv požadavek po individuální domluvě. 

 

  Náhled

Před samotným tiskem vždy posíláme náhled ke schválení.  Dvě korekce jsou v ceně portrétu. 

Dodání

Zhotovení obrazu trvá 10 dní (nebo 5 dní s expresním tvorbou). Poté vaši zakázku budeme odesílat kurýrem na vaši adresu. Doba zhotovení může být delší v případě, že bude poptávka 4 a více osob na jednom portrétu. 

Platba

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu na míru vašemu zadání, vyžadujeme platbu předem. Platit můžete pomocí karty online nebo klasickým převodem na účet.

Připomínky

Do poznámky co nejpřesněji popište vaše požadavky, abychom je mohli zapracovat. V případě jakýchkoli dotazů se na nás můžete obrátit s dotazem.