Zasielame aj na Slovensko!

Noiré Umění Kresby Tužkou

Styl Noiré - ručně malovaný portrét podle fotografie

Proměňte vaši fotografii v ručně kreslené dílo, které přetrvá generace. Otevřete dveře do světa, kde je každý tah tužky oslavou vaší individuality. Naše detailní tužkové portréty oživí vaše vzpomínky s neuvěřitelnou přesností a hloubkou. Každá linie, každý stín je vytvořen s důrazem na dokonalost, ať už jde o portrét podle fotky někoho z blízkých či mazlíčků.

Naši umělci tráví 8 až 10 hodin nad každým dílem, aby zachytili každý rys a odhalili charakter. Kreslení portrétu podle fotografie je jejich vášni. Kreslení tužkou jednoduše miluji. Výsledkem jsou osobní umělecké portréty, které se stanou nepřehlédnutelným centrem pozornosti a rodinným pokladem. Ručně kreslený portrét od nás je víc než jen obrázek; je to okno do duše, které přináší nekonečnou radost a trvalou hodnotu. Investujte do uměleckého díla. Obrazy tužkou se stanou rodinným dědictvím.

Umožněte nám, aby vaše vzpomínky přešly do rukou našich umělců a proměnily se ve výjimečné dílo, které překvapí svou živostí a krásou. Aby se stala kresba tužkou něčím výjimečným.

Zvolte si ručně malovaný portrét a objevte, jak mohou být vaše nejdražší momenty zachyceny s neotřelou originalitou a uměleckou jemností. Každá kresba z fotografie je osobní umělecké dílo, které odráží váš životní příběh s nepřekonatelnou eleganci a důstojností. Portréty tužkou jsou jednoduše nadčasové.

Podívejte se, z jakých dalších stylů se malují obrazy podle fotografií:

Styl Šarmé - Elegance na Plátně
Styl Esence - Harmonie Barev a Emocí
Styl Linia - Krása Kreslených Linii
Styl Anime Manga - Malovaná Japonská Elegance

Jak objednat ...

Počet osob
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Velikost obrazu ?
Expresní zhotovení ?
Budeme kreslit dílo podle více fotek?
1 590 Kč 2 190 Kč 2 790 Kč 3 790 Kč 4 390 Kč 4 990 Kč od 1 590 Kč
Dostupnost: Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Zvolte variantu
Noiré Umění Kresby Tužkou
Podpora a pomoc při kreslení portrétů podle fotky
JSME PO RUCE
Pište, volejte 8-20 hod.
Garance spokojenosti
GARANCE SPOKOJENOSTI
Finální návrh s vámi ladíme
Česká výroba portrétů podle fotky
ČESKÁ VÝROBA
Jsme hrdí vlastenci
Unikát
SVĚTOVÝ UNIKÁT
Každá kresba je originál

Detailní popis produktu

 

Jak postupovat při objednávce:

Styl Noiré

  • Portréty jsou kresleny ručně a vytištěny na kvalitní přírodní bavlněné plátno, natažené na dřevěný rám.  Obraz se hned může pověsit na zeď.
  • Kvalita fotografií není až tak důležitá. Poradíme si s rozmazanou, černobílou ale i porušenou fotografií. 
  • Na začátku stačí zaplatit jen 50% z celkové ceny jako zálohu. Zbylou půlku doplatíte až po schválení návrhu.
  • Netrefili jsme se plně do představ? Nevadí. Hotové dílo společně doladíme a upravíme. Bez vašeho schválení obraz nevyrábíme. 
  • Pošlete nám více fotek postav a my je nakreslíme přirozeně, jako by byli vyfoceni jednou fotkou. 
  • Standardně kreslíme s jednolitým pozadím, aby vynikla postava. Není problém nakreslit pozadí na přání, jen zaklikněte u objednávky + 1 postavu navíc. 
  • Pokud si nevíte rady s tím, jak poskládat postavy skupinového portrétu, nechte to na nás. Vždy vymyslíme co nejpřirozenější a nejlépe vypadající kompozici. 

Jak objednat: 

 

Zvolte svou možnost - Zvolte velikost obrazu a počet osob, které na portrétu budou zobrazeny. Zvolte zda chcete tisk na plakát nebo jako obraz na plátně.

 

Přiložte fotografii - Jednu, nebo více fotografií, kdy postavy sloučíme do jednoho portrétu. Kvalita fotografie nehraje velkou roli. 

Definujte požadavky - Můžete nechat tvorbu kompletně na našich umělcích nebo do poznámky sepíšete požadavky, které si do portrétu přejete zapracovat (například. černobílý, barevný, přidat či odebrat prvky...).

Dokonalý dárek je hotový - Dostanete náhled ke shlédnutí. Před samotným tiskem si náhled s vámi odsouhlasíme, abychom zajistili vaší spokojenost. Zhotovení obrazu je do 10 dnů + expedice. Expresní zpracování je hotové do 5 dnů + expedice.

 

 

Doplňující informace

Tisk

Portréty tiskneme na kvalitní malířská bavlněná plátna napnutá na dřevěný rám. Jejich velikost lze vybrat z naší nabídky přímo v objednávce. Máte-li požadavek na jinou velikost plátna, jsme schopni v tomto ohledu splnit takřka jakýkoliv požadavek po individuální domluvě. 

 

Náhled

Před samotným tiskem vždy posíláme náhled ke schválení. Dvě korekce jsou v ceně portrétu. 

Dodání

Zhotovení obrazu trvá 10 dnů (nebo 5 dnů s expresní tvorbou). Poté vaši zakázku budeme odesílat kurýrem na vaši adresu. Doba zhotovení může být delší v případě, že bude poptávka 4 a více osob na jednom portrétu. 

Platba

Můžete platit dvěma způsoby. Online platbou ve výši 100% ceny portrétu anebo bankovním převodem ve výši 50% z ceny portrétu (velmi oblíbené). Doplatek provedete po finálním schválení kresby.

Poznámka

Do poznámky co nejpřesněji popište vaše požadavky, abychom je mohli zapracovat. V případě jakýchkoli dotazů se na nás můžete obrátit s dotazem.