Noiré Umění Kresby Tužkou

Styl Noiré - ručně malovaný portrét podle vaší fotografie

Proměňte vaši fotografii v ručně kreslené dílo, které přetrvá generace. Otevřete dveře do světa, kde je každý tah tužky oslavou vaší individuality. Naše detailní tužkové portréty oživí vaše vzpomínky s neuvěřitelnou přesností a hloubkou. Každá linie, každý stín je vytvořen s důrazem na dokonalost, ať už jde o portrét blízkých či mazlíčků.

Naši umělci tráví 8 až 10 hodin nad každým dílem, aby zachytili každý rys a odhalili charakter. Výsledkem je osobní umělecké dílo, které se stane nepřehlédnutelným centrem pozornosti a rodinným pokladem. Ručně kreslený portrét od nás je víc než jen obrázek; je to okno do duše, které přináší nekonečnou radost a trvalou hodnotu. Investujte do uměleckého díla, které se stane rodinným dědictvím.

Umožněte nám, aby vaše vzpomínky přešly do rukou našich umělců a proměnily se ve výjimečné dílo, které překvapí svou živostí a krásou.

Zvolte si ručně malovaný portrét a objevte, jak mohou být vaše nejdražší momenty zachyceny s neotřelou originalitou a uměleckou jemností. Každý portrét je osobní umělecké dílo, které odráží váš životní příběh s nepřekonatelnou eleganci a důstojností. 

Jak objednat ...

Počet osob
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Velikost obrazu ?
Expresní zhotovení ?
Budeme kreslit dílo podle více fotek?
1 590 Kč 2 190 Kč 2 790 Kč 3 790 Kč 4 390 Kč 4 990 Kč od 1 590 Kč
Dostupnost: Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Zvolte variantu
Noiré Umění Kresby Tužkou
Zaplaťte jen 50%
Zaplaťte jen 50%
Druhou půlku zaplaťte až po schválení návrhu
Podpora
JSME PO RUCE
Pište, volejte 8-20
Garance spokojenosti
GARANCE SPOKOJENOSTI
Finální návrh s vámi ladíme
ČESKÁ VÝROBA
ČESKÁ VÝROBA
Jsme hrdí vlastenci

Detailní popis produktu

 

Jak postupovat při objednávce:

Styl Noiré

  • Portréty jsou kresleny ručně a vytištěny na kvalitní přírodní bavlněné plátno, natažené na dřevěný rám.  Obraz se hned může pověsit na zeď.
  • Kvalita fotografií není až tak důležitá. Poradíme si s rozmazanou, černobílou ale i porušenou fotografií. 
  • Na začátku stačí zaplatit jen 50% z celkové ceny jako zálohu. Zbylou půlku doplatíte až po schválení návrhu.
  • Netrefili jsme se plně do představ? Nevadí. Hotové dílo společně doladíme, doupravíme. Bez vašeho schválení obraz nevyrábíme. 
  • Pošlete nám více fotek postav a my je nakreslíme přirozeně, jako by byli vyfoceni jednou fotkou. 
  • Standardně kreslíme s jednolitým pozadím, aby vynikla postava. Není problém nakreslit pozadí na přání, jen zaklikněte u objednávky + 1 postavu navíc. 
  • Pokud si nevíte rady s tím, jak poskládat postavy skupinového portrétu, nechte to na nás. Vždy vymyslíme co nejpřirozenější a nelépe vypadající kompozici. 

  

Jak objednat: 

 

Zvolte svou možnost - Zvolte velikost obrazu a počet osob, které na portrétu budou zobrazeny. Zvolte zda chcete tisk na plakát nebo jako obraz na plátně.

 

Přiložte fotografii - Jednu, nebo více fotografií, kdy postavy sloučíme do jednoho portrétu. Kvalita fotografie nehraje velkou roli. 

Definujte požadavky - Můžete nechat tvorbu kompletně na našich umělcích nebo do poznámky sepíšete požadavky, které si do portrétu přejete zapracovat (například. černobílý, barevný, přidat či odebrat prvky...).

Dokonalý dárek je hotový - Dostanete náhled ke shlédnutí. Před samotným tiskem si náhled s vámi odsouhlasíme, abychom zajistili vaší spokojenost. Zhotovení obrazu do 10 dní + expedice. Expresní zpracování je hotové do 5 dní.

 

 

Doplňující informace

Tisk

Portréty tiskneme na kvalitní malířská bavlněná plátna napnutá na dřevěný rám. Jejich velikost lze vybrat z naší nabídky přímo v objednávce. Máte-li požadavek na jinou velikost plátna, jsme schopni v tomto ohledu splnit takřka jakýkoliv požadavek po individuální domluvě. 

 

  Náhled

Před samotným tiskem vždy posíláme náhled ke schválení.  Dvě korekce jsou v ceně portrétu. 

Dodání

Zhotovení obrazu trvá 10 dní (nebo 5 dní s expresním tvorbou). Poté vaši zakázku budeme odesílat kurýrem na vaši adresu. Doba zhotovení může být delší v případě, že bude poptávka 4 a více osob na jednom portrétu. 

Platba

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu na míru vašemu zadání, vyžadujeme platbu předem. Platit můžete pomocí karty online nebo klasickým převodem na účet.

Připomínky

Do poznámky co nejpřesněji popište vaše požadavky, abychom je mohli zapracovat. V případě jakýchkoli dotazů se na nás můžete obrátit s dotazem.