Esence Harmonie Barev a Emocí

Styl Esence - ručně malovaný portrét podle fotografie

Se stylem Esence získá vaše fotografie nový rozměr. Dostane nový život v podobě portrétu, který je stejně jedinečný, jako jste vy nebo vaši blízcí. Styl Esence kombinuje klasickou černobílou podobu s pestrými grafickými efekty, které překračují hranice tradičního umění a vnášejí do každého díla živý puls. Očekávejte portrét, kde se realismus snoubí s odvážným ztvárněním, vytvářejícím kontrast mezi stabilitou a živým městským uměním. Tento přístup přináší dílo, které upoutá.

Váš portrét podle fotky obohatíme o grafické efekty a pestré temperové barvy, které vyniknou v každém interiéru a vyjádří osobnost zvěčněného. Nejenže získáte umělecké dílo, ale i odvážný výraz vaší nebo blízké osoby. Každý portrét je vytvořen s důrazem na detail a emocionální výraz, přeměňující běžnou fotografii na umělecké plátno plné života.

Styl Esence není jen obyčejný obraz; je to vyjádření osobnosti, která stojí za každou tváří. Je to most mezi dvěma světy, kde se tradiční portrétová technika spojuje s divokými, téměř grafitti prvky, které dodávají každému dílu nečekanou hloubku a komplexnost. Je to obraz, který vypráví příběh.

Zapomeňte na konvenční portréty a přivítejte možnost, jak přenést na plátno osobu, kterou chcete zvěčnit, ve zcela nové, mimořádně kreativní a odvážné podobě. 

Podívejte se, z jakých dalších stylů se malují obrazy podle fotografií:

Styl Šarmé - Elegance na Plátně
Styl Noiré - Umění Kresby Tužkou
Styl Linia - Krása Kreslených Linii
Styl Anime Manga - Malovaná Japonská Elegance

Jak objednat ...

 

Typ kresby
Počet osob
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Velikost obrazu ?
Expresní zhotovení ?
Budeme kreslit dílo podle více fotek?
1 290 Kč 1 490 Kč 1 690 Kč 1 590 Kč 1 790 Kč 1 990 Kč 1 890 Kč 2 190 Kč 2 490 Kč 2 290 Kč 2 590 Kč 2 990 Kč od 1 290 Kč
Dostupnost: Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Zvolte variantu
Esence Harmonie Barev a Emocí
Podpora a pomoc při kreslení portrétů podle fotky
JSME PO RUCE
Pište, volejte 8-20 hod.
Garance spokojenosti
GARANCE SPOKOJENOSTI
Finální návrh s vámi ladíme
Česká výroba portrétů podle fotky
ČESKÁ VÝROBA
Jsme hrdí vlastenci
Unikát
SVĚTOVÝ UNIKÁT
Každá kresba je originál

Detailní popis produktu

Jak postupovat při objednávce:

Styl Esence

  • Portréty jsou kresleny ručně a vytištěny na kvalitní přírodní bavlněné plátno, natažené na dřevěný rám.  Obraz se hned může pověsit na zeď.
  • Kvalita fotografií není až tak důležitá. Poradíme si s rozmazanou, černobílou ale i porušenou fotografií. 
  • Na začátku stačí zaplatit jen 50% z celkové ceny jako zálohu. Zbylou půlku doplatíte až po schválení návrhu.
  • Netrefili jsme se plně do představ? Nevadí. Hotové dílo společně doladíme a upravíme. Bez vašeho schválení obraz nevyrábíme. 
  • Pošlete nám více fotek postav a my je nakreslíme přirozeně, jako by byli vyfoceni jednou fotkou. 
  • Standardně kreslíme s jednolitým pozadím, aby vynikla postava. Není problém nakreslit pozadí na přání, jen zaklikněte u objednávky + 1 postavu navíc. 
  • Pokud si nevíte rady s tím, jak poskládat postavy skupinového portrétu, nechte to na nás. Vždy vymyslíme co nejpřirozenější a nejlépe vypadající kompozici. 

  

Jak objednat

 

Zvolte svou možnost - Zvolte velikost obrazu a počet osob, které na portrétu budou zobrazeny. Zvolte zda chcete tisk na plakát nebo jako obraz na plátně.

 

 

 

Přiložte fotografii - Jednu, nebo více fotografií, kdy postavy sloučíme do jednoho portrétu. Kvalita fotografie nehraje velkou roli. 

Definujte požadavky - Můžete nechat tvorbu kompletně na našich umělcích nebo do poznámky sepíšete požadavky, které si do portrétu přejete zapracovat (například. černobílý, barevný, přidat či odebrat prvky...).

 

 

Dokonalý dárek je hotový - Dostanete náhled ke shlédnutí. Před samotným tiskem si náhled s vámi odsouhlasíme, abychom zajistili vaší spokojenost. Zhotovení obrazu do 10 dní + expedice. Expresní zpracování je hotové do 5 dní.

 

 

Doplňující informace

Tisk

Portréty tiskneme na kvalitní malířská bavlněná plátna napnutá na dřevěný rám. Jejich velikost lze vybrat z naší nabídky přímo v objednávce. Máte-li požadavek na jinou velikost plátna, jsme schopni v tomto ohledu splnit takřka jakýkoliv požadavek po individuální domluvě. 

 

  Náhled

Před samotným tiskem vždy posíláme náhled ke schválení.  Dvě korekce jsou v ceně portrétu. 

Dodání

Zhotovení obrazu trvá 10 dní (nebo 5 dní s expresním tvorbou). Poté vaši zakázku budeme odesílat kurýrem na vaši adresu. Doba zhotovení může být delší v případě, že bude poptávka 4 a více osob na jednom portrétu. 

Platba

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu na míru vašemu zadání, vyžadujeme platbu předem. Platit můžete pomocí karty online nebo klasickým převodem na účet.

Připomínky

Do poznámky co nejpřesněji popište vaše požadavky, abychom je mohli zapracovat. V případě jakýchkoli dotazů se na nás můžete obrátit s dotazem.