Zasielame aj na Slovensko!

Anime Manga Malovaná Japonská Elegance

Styl Anime Manga - ručně malovaný portrét podle fotografie

Namalujeme vám originální portrét podle fotky ve stylu, který kombinuje prvky realistické a stylizované ilustrace. Dominantním prvkem Anime Manga je zvýraznění obličejových rysů a expresivních detailů, jako jsou oči a vlasy, které často zaujímají značnou část obličeje. Tento styl očí pomáhá vyjádřit širokou škálu emocí. Tvary obličejů jsou obvykle zjednodušené a elegantní.

Kresba využívá barevné harmonie, které odrážejí měkkost a teplé tóny kůže a vlasů, zatímco pozadí může obsahovat abstraktní nebo stylizované grafické prvky, jako jsou květiny nebo abstraktní tvary, které doplňují celkovou kompozici a dodávají portrétu osobitý charakter. Tento styl odráží jak estetické tak osobnostní aspekty zobrazené osoby.

Odvážně se pohybujeme na pomezí realistické ilustrace a stylizovaného vyobrazení, což dává vzniknout portrétu s hlubokým emočním rozměrem. Malujeme tak, abychom oslavili krásu individuálního výrazu.

Kombinace živých a teplých barev dodávají portrétu nádech elegance. Při vytváření portrétu je kladen důraz na zachycení emocí a osobní atmosféry, což zaručuje, že každý výsledný obraz je vizuálně působivý. Naše portréty jsou ideálním dárkem pro každou příležitost, ať už se jedná o narozeniny, výročí, nebo jen jako projev lásky a uznání.

Objednejte si portrét, který se stane středobodem Vašeho domova nebo kanceláře, a nechte se inspirovat krásou, kterou naše umělecká díla přinášejí. Každý obraz je pečlivě a s láskou vytvořen naší týmem talentovaných umělců, kteří se věnují každému detailu, aby pro Vás vytvořili skutečně osobní a výjimečné umělecké dílo.

Podívejte se, z jakých dalších stylů se malují obrazy podle fotografií:

Styl Šarmé - Elegance na Plátně
Styl Esence - Harmonie Barev a Emocí
Styl Noiré - Umění Kresby Tužkou
Styl Linia - Krása Kreslených Linii

Jak objednat ...

Typ kresby
Počet osob
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Velikost obrazu ?
Expresní zhotovení ?
Budeme kreslit dílo podle více fotek?
1 350 Kč 1 830 Kč 2 090 Kč 1 840 Kč 2 440 Kč 2 790 Kč 2 340 Kč 2 940 Kč 3 290 Kč 2 840 Kč 3 440 Kč 4 090 Kč 3 340 Kč 3 940 Kč 4 990 Kč od 1 350 Kč
Dostupnost: Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Zvolte variantu
Anime Manga Malovaná Japonská Elegance
Podpora a pomoc při kreslení portrétů podle fotky
JSME PO RUCE
Pište, volejte 8-20 hod.
Garance spokojenosti
GARANCE SPOKOJENOSTI
Finální návrh s vámi ladíme
Česká výroba portrétů podle fotky
ČESKÁ VÝROBA
Jsme hrdí vlastenci
Unikát
SVĚTOVÝ UNIKÁT
Každá kresba je originál

Detailní popis produktu

Jak postupovat při objednávce:

Styl Anime Manga

  • Portréty jsou kresleny ručně a vytištěny na kvalitní přírodní bavlněné plátno, natažené na dřevěný rám.  Obraz se hned může pověsit na zeď.
  • Kvalita fotografií není až tak důležitá. Poradíme si s rozmazanou, černobílou ale i porušenou fotografií. 
  • Na začátku stačí zaplatit jen 50% z celkové ceny jako zálohu. Zbylou půlku doplatíte až po schválení návrhu. 
  • Netrefili jsme se plně do představ? Nevadí. Hotové dílo společně doladíme a upravíme. Bez vašeho schválení obraz nevyrábíme. 
  • Pošlete nám více fotek postav a my je nakreslíme přirozeně, jako by byli vyfoceni jednou fotkou. 
  • Standardně kreslíme s jednolitým pozadím, aby vynikla postava. Není problém nakreslit pozadí na přání, jen zaklikněte u objednávky + 1 postavu navíc. 
  • Pokud si nevíte rady s tím, jak poskládat postavy skupinového portrétu, nechte to na nás. Vždy vymyslíme co nejpřirozenější a nejlépe vypadající kompozici. 

  Jak objednat: 

 

Zvolte svou možnost - Zvolte velikost obrazu a počet osob, které na portrétu budou zobrazeny. Zvolte zda chcete tisk na plakát nebo jako obraz na plátně.

 

Přiložte fotografii - Jednu, nebo více fotografií, kdy postavy sloučíme do jednoho portrétu. Kvalita fotografie nehraje velkou roli. 

Definujte požadavky - Můžete nechat tvorbu kompletně na našich umělcích nebo do poznámky sepíšete požadavky, které si do portrétu přejete zapracovat (například. černobílý, barevný, přidat či odebrat prvky...).

Dokonalý dárek je hotový - Dostanete náhled ke shlédnutí. Před samotným tiskem si náhled s vámi odsouhlasíme, abychom zajistili vaší spokojenost. Zhotovení obrazu je do 10 dnů + expediceExpresní zpracování je hotové do 5 dnů + expedice.

 

 

Doplňující informace

Tisk

Portréty tiskneme na kvalitní malířská bavlněná plátna napnutá na dřevěný rám. Jejich velikost lze vybrat z naší nabídky přímo v objednávce. Máte-li požadavek na jinou velikost plátna, jsme schopni v tomto ohledu splnit takřka jakýkoliv požadavek po individuální domluvě. 

 

Náhled

Před samotným tiskem vždy posíláme náhled ke schválení. Dvě korekce jsou v ceně portrétu. 

Dodání

Zhotovení obrazu trvá 10 dnů (nebo 5 dnů s expresní tvorbou). Poté vaši zakázku budeme odesílat kurýrem na vaši adresu. Doba zhotovení může být delší v případě, že bude poptávka 4 a více osob na jednom portrétu. 

Platba

Můžete platit dvěma způsoby. Online platbou ve výši 100% ceny portrétu anebo bankovním převodem ve výši 50% z ceny portrétu (velmi oblíbené). Doplatek provedete po finálním schválení kresby.

Poznámka

Do poznámky co nejpřesněji popište vaše požadavky, abychom je mohli zapracovat. V případě jakýchkoli dotazů se na nás můžete obrátit s dotazem.