Obraz Psa podle Fotky jako Dárek pro Pejskaře

 

Představte si, že máte obraz, který ztělesňuje vašeho psa - obraz, který odráží jeho osobnost a vaše pouto k němu. Vlastní psí portrét vytvořený podle fotografie vašeho nejlepšího přítele je víc než jen dekorace - je to pocta vašemu mazlíčkovi.

Nejprve vyberte správnou fotografii svého psa

 • Předejte svou vizi umělci
 • Zvolte umělecký styl, který odráží povahu vašeho psa - olej, akvarel nebo skica tužkou.
 • Zvažte, jaký emocionální dopad může mít portrét psa jako památka.

Jak vybrat nejlepší fotografii vašeho psa?

Začněte vlastním portrétem psa - vaší fotografií. Chcete snímek, který odráží vzhled vašeho psa i jeho duši. Jak vybrat tu správnou?

Vlastnosti dobré referenční fotografie

Referenční fotografie je důležitá. Měla by být jasná a dobře osvětlená a měly by být vidět oči vašeho psa - jsou to okénka do jeho duše. Fotografie by také měla zobrazovat vašeho psa v typickém výrazu nebo oblíbené póze, která odráží jeho osobnost.

Tipy pro zachycení osobnosti vašeho psa

Tipy, jak skutečně zachytit osobnost vašeho psa:

 • Vyfoťte ho tam, kde se cítí nejlépe - třeba při hře nebo při lenošení na jeho oblíbeném místě.
 • Při fotografování si k němu stoupněte na úroveň, abyste stáli čelem k němu.
 • Použijte pokud možno přirozené světlo, abyste ukázali jeho srst a dobře viděli očí.

Portrét psa

Volba mezi digitální a fyzickou fotografií

Pokud jde o formát, mnozí dávají přednost digitálním fotografiím kvůli jejich snadnému sdílení a přehlednosti. Pokud však máte oblíbenou klasickou fotografii, poraďte se s jejím autorem. Klasické fotografie se dají zpracovat na vysoce kvalitních skenech.

Největší nabídku stylu najdete na MůjPortrét.cz

Výběr správného uměleckého stylu pro vašeho pejska

Pojďme si tedy promluvit o stylu. Výběr umělecké formy by měl odrážet individualitu vašeho psa. Ať už se jedná o klasický vzhled oleje, rozmarný akvarel, jednoduchost tužky nebo odvážnost pop artu, každé médium vypráví svůj příběh.

Olejomalba: Je to nadčasová volba

Olejomalba je jako klasický román, který nikdy nevyjde z módy - je bohatá na texturu a hloubku a dodá vašemu portrétu psa na zakázku tradici a sofistikovanost.

Akvarel: Pro lehký a vzdušný pocit

Akvarel může díky své lehkosti představovat hravého ducha nebo jemnou povahu vašeho psa. Vytváří efekt měkkého zaostření, který působí  lehce a vzdušně.

Kouzlo začíná výběrem správné fotografie a uměleckého stylu. Ve spolupráci s umělcem proměníte snímek vašeho psa v umělecké dílo. Jak tuto spolupráci uskutečnit?

Mohlo by vás také zajímat:  Portrét domácího mazlíčka podle Fotky

Prohlídka počátečních skic a revizí

Jakmile umělec začne, ukáže vám předběžné skici. To je vaše příležitost poskytnout zpětnou vazbu. Podívejte se pozorně na skicu - je na ní dobře nakreslená podstata vašeho psa? Pokud se vám něco nezdá, upozorněte na to. Umělci chtějí a potřebují vaše podněty, aby byl portrét dokonalý.

Osobní prvky a speciální požadavky

Možná je tu obojek, který váš pes nosí, nebo hračka, kterou nikdy neopouští. Sdělte tyto detaily umělci. Díky takovým osobním prvkům bude váš portrét na zakázku skutečně jedinečný.

Komunikujte se svým umělcem. Chce vytvořit něco, co se vám bude líbit, takže čím více pokynů nabídnete, tím lépe. Vyprávějte příběhy o svém pejskovi nebo popište, proč jsou pro vás některé vlastnosti důležité. To pomůže umělci pochopit vaši vizi a uskutečnit ji.

Každým tahem a odstínem se umělec snaží zachytit podstatu vašeho psa na portrétu. Jde o víc než jen o správné barvy. Jde o uchování vzpomínek na vašeho psího společníka.

 • Prohlédněte si první skici a poskytněte zpětnou vazbu.
 • Vyžádejte si osobní úpravy, aby byl portrét váš vlastní.
 • Buďte k umělci v průběhu celého procesu otevření.

Porozumění procesu tvorby

Vytvoření portrétu psa na zakázku vyžaduje čas a dovednosti. Zjistěte, co všechno je součástí tvorby vašeho speciálního dárku, abyste mohli očekávat správné věci.

Kroky při vytváření portrétu vašeho domácího mazlíčka

Od skicování až po finální úpravy projde váš umělec několika kroky:

 1. Skicování základního obrysu vaší fotografie.
 2. Vrstvení barev nebo kreslení detailů pro vytvoření vzhledu vašeho psa.
 3. Texturování a zvýraznění portrétu, aby ožil.

Kdy bude dílo hotové?

Kvalita vyžaduje čas. Portrét na zakázku často trvá několik týdnů v závislosti na složitosti a rutině umělce. Proberte časový plán předem, abyste se vyhnuli překvapením.

Mějte na paměti, že revize mohou prodloužit časový plán. Pokud budete požadovat změny po zhlédnutí první verze, bude umělec potřebovat více času na dokončení portrétu.

Revize a schvalování

Po prohlídce prvního návrhu portrétu sdělte umělci všechny požadované změny. Umělec dílo přepracuje, dokud nebudete spokojeni. Po vašem konečném schválení je portrét připraven k odeslání.

Portrét psa na zakázku

Předání portrétu psa na zakázku jako dárek

Je čas se podělit o svůj vlastní psí portrét. Ať už je to dárek pro vás nebo třeba dárek pro někoho jiného, prezentace je stejně důležitá jako samotný portrét.

Nápady na zabalení překvapení

Zvažte tyto nápady na balení:

 • Zabalte obraz do dárkové krabice s mašlí.
 • Portrét při odhalení umístěte na stojan.
 • Přiložte poznámku s vysvětlením, proč byl portrét vytvořen.

Jsou to drobnosti, které činí odhalení portrétu na zakázku výjimečným. Pohled plný překvapení a radosti při odhalení dárku je stejně cenný jako samotný portrét.

Při odhalování portrétu nejde jen o obrázek, který odhalujete, ale také o příběh. Je to příběh, vzpomínka a část vašeho srdce.

Nyní zvažte, jak tento jedinečný dárek využít při zvláštních příležitostech.

Začlenění portrétu do zvláštních příležitostí

Vlastní psí portrét může být ozdobou narozenin, výročí nebo způsobem, jak si připomenout zesnulého domácího mazlíčka. Je to dárek pro jakoukoli příležitost, která zahrnuje lásku k domácímu mazlíčkovi.

Při obdarovávání zvažte načasování. Například výročí narození psa, by mohlo portrét učinit ještě významnějším.

A konečně, namalovaný obraz vašeho psa podle fotografie je více než jen dárek. Je to vyznání lásky - umění, které odráží radost, kterou váš mazlíček přináší do vašeho života. Je to památka, která vám bude po léta připomínat vašeho chlupatého přítele, až s vámi už nebude moci být.

Následná péče o portrét vašeho psa a jeho uchování

Poté, co portrét získáte, nezáleží jen na tom, jak ho pověsíte, ale i na tom, jak o něj budete pečovat. Zvláště malovaná plátna potřebují trochu péče, aby zůstala stejně svěží jako v den, kdy jste je dostali.

Tipy na údržbu malovaných pláten

Udržujte malované plátno v dobrém stavu dodržováním těchto tipů:

 • Umístěte je mimo dosah přímého slunečního světla, aby nevybledlo.
 • Oprašte ho měkkým, suchým hadříkem - bez čisticích prostředků nebo vody.
 • Pokud je plátno poškrábané nebo se na něm odlupuje barva, zavolejte profesionálního konzervátora, aby ji opravil.

Vystavení portrétu

Umístění portrétu na správné místo je zásadní. Vyberte místo, kde bude dobře viditelný, mimo oblasti s vyšší vlhkostí nebo extrémními změnami tepla. Vyberte místo ve svém domě, které bude doplňovat výzdobu a kde osvětlení zvýrazní barvy a detaily portrétu.

Přemýšlejte také o zarámování. Dobrý rám portrét ochrání a navíc bude vypadat lépe. Podle svého osobního stylu a vzhledu obrazu můžete zvolit tradiční dřevěný rám nebo něco modernějšího.

Životnost uměleckého díla

Portrét psa na zakázku vydrží tak dlouho, jak dlouho vydrží použité materiály a péče, kterou mu poskytnete. Zeptejte se umělce, jaké barvy a plátno používá při zadávání portrétu. Materiály archivní kvality zachovají umělecké dílo po generace.

Při správné péči a umístění se portrét vašeho psa stane součástí vašeho domu a přinese vám radostné vzpomínky a emoce, které přetrvají celý život.

Úvahy o emocionálním dopadu portrétů domácích mazlíčků

Portrét je víc než jen vyobrazení. Je to oslava vaší lásky k vašemu mazlíčkovi - způsob, jak zachytit jeho duši, což fotografie nedokáže.

Portréty psů jsou připomínkou štěstí a kamarádství, které váš pes přináší do vašeho každodenního života. A když nás opustí, jsou tyto portréty trvalou připomínkou vaší lásky.

Portrét psa jako památka

Pro mnohé je portrét psa na zakázku památkou, která zastaví čas a připomene vám vašeho psa takového, jaký byl. Jedná se o dílo, které může být velmi emotivní, zejména pokud uctívá zesnulého domácího mazlíčka. Tyto portréty jsou způsobem a útěchou, jak si svého mazlíčka uchovat v paměti.

A protože jsou personalizované, patří jen vašemu pejskovi - jsou jedinečné - žádný jiný domácí mazlíček je mít nebude. Právě to z nich dělá výjimečný dárek.

 Nádherné portréty pejsků z fotografie najdete v kategorii Domácí Mazlíčci