Mazlík Portrét plný Lásky

Styl Mazlík - Ručně malovaný portrét vašeho mazlíčka podle fotografie

Namalujeme vám portrét vašeho milovaného domácího mazlíčka. Psa, Kočky nebo jiného domácího zvířátka. Můžete očekávat dílo, které ztělesňuje nejen dokonalou podobnost, ale i duši vašeho zvířecího miláčka. Naši umělci pracují s vášní, aby každý detail srsti, lesk očí a jemnost rysů byl zachycen s realismem a hloubkou.

Věnujeme obrovskou pozornost zachycení jedinečného výrazu a charakteru. Používáme jemné barevné přechody a stínování, které dodávají portrétu prostorovou hloubku a přitom zachovávají osobitost a krásu přirozeného vzhledu vašeho mazlíčka. U každého portrétu se snažíme o individuální výraz a osobnost zvířete.

Můžete si být jisti, že každý obraz je více než jen reprodukcí fotografie. Je to umělecké dílo, které v sobě nese emoce a příběh, což je důvod, proč se naši klienti často vracejí, aby si nechali zvěčnit další milované členy své rodiny. Naše portréty jsou vždy plné života a lásky.

Každý portrét je originální a ušitý přesně na míru vašim představám. Ať už preferujete jemné pastelové tóny nebo výrazné barevné kontrasty, umíme vytvořit dílo, které se stane centrem jakéhokoli prostoru. S portrétem také navíc přinášíte nezapomenutelné vzpomínky do vašeho domova.

Nechte se inspirovat naší galerií a uvidíte, že investice do ručně malovaného portrétu je investicí do umění, které bude každý den připomínat společné chvíle strávené s vaším mazlíčkem. Je to dárek, který vydrží po mnoho let. Každý portrét je také osobně podepsán a datován umělcem, což dodává každému dílu osobitý charakter.

Podívejte se i na ostatní styly:

Colores - Mazlíčci v Barvách
Mazlíček Tužkou - Černobílý portrét Lásky

Jak objednat...

Typ kresby
Počet zvířat
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Velikost obrazu ?
Expresní zhotovení ?
Budeme kreslit dílo podle více fotek?
880 Kč 1 090 Kč 1 230 Kč 1 490 Kč 1 580 Kč 1 890 Kč 1 990 Kč 2 390 Kč 2 490 Kč 2 890 Kč od 880 Kč
Dostupnost: Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Zvolte variantu
Mazlík Portrét plný Lásky
obraz pejska s garanci
Novinka
Podpora
JSME PO RUCE
Pište, volejte 8-20
Garance spokojenosti
GARANCE SPOKOJENOSTI
Finální návrh s vámi ladíme
ČESKÁ VÝROBA
ČESKÁ VÝROBA
Jsme hrdí vlastenci
Unikát
SVĚTOVÝ UNIKÁT
Každá kresba je originál

Detailní popis produktu

 

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ. Pokud se vám portrét nebude líbit, vrátíme vám celou částku. BEZ OTÁZEK!

Jak postupovat při objednávce:

Styl Mazlík

  • Portréty jsou kresleny ručně a vytištěny na kvalitní přírodní bavlněné plátno, natažené na dřevěný rám.  Obraz se hned může pověsit na zeď.
  • Kvalita fotografií není až tak důležitá. Poradíme si s rozmazanou, černobílou ale i porušenou fotografií. 
  • Na začátku stačí zaplatit jen 50% z celkové ceny jako zálohu. Zbylou půlku doplatíte až po schválení návrhu.
  • Netrefili jsme se plně do představ? Nevadí. Hotové dílo společně doladíme, doupravíme. Bez vašeho schválení obraz nevyrábíme. 
  • Pošlete nám více fotek zvířátek a my je nakreslíme přirozeně, jako by byli vyfoceni jednou fotkou. 
  • Standardně kreslíme s jednolitým pozadím, aby vynikla postava. Není problém nakreslit pozadí na přání, jen zaklikněte u objednávky + 1 postavu navíc. 
  • Pokud si nevíte rady s tím, jak poskládat postavy skupinového portrétu, nechte to na nás. Vždy vymyslíme co nejpřirozenější a nelépe vypadající kompozici. 
  • Jestli se netrefíme do podoby, nebo s kresbou prostě nebudete spokojeni, vrátíme vám peníz zpět. 

  

Jak objednat: 

 

Zvolte svou možnost - Zvolte velikost obrazu a počet osob, které na portrétu budou zobrazeny. Zvolte zda chcete tisk na plakát nebo jako obraz na plátně.

 

Přiložte fotografii - Jednu, nebo více fotografií, kdy postavy sloučíme do jednoho portrétu. Kvalita fotografie nehraje velkou roli. 

Definujte požadavky - Můžete nechat tvorbu kompletně na našich umělcích nebo do poznámky sepíšete požadavky, které si do portrétu přejete zapracovat (například. černobílý, barevný, přidat či odebrat prvky...).

Dokonalý dárek je hotový - Dostanete náhled ke shlédnutí. Před samotným tiskem si náhled s vámi odsouhlasíme, abychom zajistili vaší spokojenost. Zhotovení obrazu do 10 dní + expedice. Expresní zpracování je hotové do 5 dní.

 

 

Doplňující informace

Tisk

Portréty tiskneme na kvalitní malířská bavlněná plátna napnutá na dřevěný rám. Jejich velikost lze vybrat z naší nabídky přímo v objednávce. Máte-li požadavek na jinou velikost plátna, jsme schopni v tomto ohledu splnit takřka jakýkoliv požadavek po individuální domluvě. 

 

  Náhled

Před samotným tiskem vždy posíláme náhled ke schválení.  Dvě korekce jsou v ceně portrétu. 

Dodání

Zhotovení obrazu trvá 10 dní (nebo 5 dní s expresním tvorbou). Poté vaši zakázku budeme odesílat kurýrem na vaši adresu. Doba zhotovení může být delší v případě, že bude poptávka 4 a více osob na jednom portrétu. 

Platba

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu na míru vašemu zadání, vyžadujeme platbu předem. Platit můžete pomocí karty online nebo klasickým převodem na účet.

Připomínky

Do poznámky co nejpřesněji popište vaše požadavky, abychom je mohli zapracovat. V případě jakýchkoli dotazů se na nás můžete obrátit s dotazem.