Zasielame aj na Slovensko!

Colores Mazlíčci v Barvách

Styl Colores - ručně malovaný portrét mazlíčka podle fotografie

Zažijte kouzlo umění s portréty ve stylu Colores, které přetvoří fotografii vašeho mazlíčka v umělecké dílo plné barev a energie. Naši umělci vám přinesou portrét, který vynikne v každém prostoru, s dynamickými barvami a tahy, které oživí každý detail vašeho zvířecího přítele. Ručně malovaný a plný radosti, každý obraz je unikátní a stane se středobodem pozornosti ve vašem domově.

Při vytváření portrétů Colores využíváme kombinaci tradičních technik a moderních grafických prvků, aby každý obraz doslova roztančil váš interiér. Styl kresby je živý a barevný, odvážně kombinuje realistické kontury s průzračnými a abstraktními prvky. Tyto portréty domácích mazlíčků jsou oživeny dynamickými barvami a fluidními tvary, které se prolínají a překrývají.  Odvážné barevné akcenty a dynamické linie zaručují, že portrét vašeho mazlíčka bude nepřehlédnutelným středem pozornosti.

Očekávejte, že portrét ve stylu Colores přinese nejen estetický zážitek, ale i nekonečnou dávku radosti. Ať už si vyberete psa, kočku nebo jakékoliv jiné zvíře, které si získalo vaše srdce, my z něj vytvoříme umělecké dílo, které bude zdobit váš domov a přinášet štěstí a pozitivní energii

Nečekejte a obdarujte sebe či své blízké tímto jedinečným uměleckým dílem. Nejenže získáte nepřehlédnutelnou dekoraci, ale i kousek věčnosti, který bude denně připomínat lásku a přátelství mezi vámi a vaším mazlíčkem.

Každý portrét je pečlivě zpracován, aby reflektoval vaše přání a představy, a stal se tak opravdovým uměleckým dílem přizpůsobeným vašemu osobnímu stylu. Vyberte si portrét Colores a vneste do svého domova kus pravé umělecké krásy. Tento portrét je více než pouhým odrazem reality - je to portrét, který překračuje hranice a nabízí nový způsob, jak vidět a interpretovat svět kolem nás.

Podívejte se, z jakých dalších stylů se malují obrazy podle fotografií:

Styl Mazlík - Portrét plný Lásky
Styl Mazlíček Tužkou - Černobílý portrét Lásky

Jak objednat...

Typ kresby
Počet zvířat
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Velikost obrazu ?
Expresní zhotovení ?
Budeme kreslit dílo podle více fotek?
999 Kč 1 399 Kč 1 799 Kč 2 199 Kč od 999 Kč
Dostupnost: Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Zvolte variantu
Colores Mazlíčci v Barvách
Podpora a pomoc při kreslení portrétů podle fotky
JSME PO RUCE
Pište, volejte 8-20 hod.
Garance spokojenosti
GARANCE SPOKOJENOSTI
Finální návrh s vámi ladíme
Česká výroba portrétů podle fotky
ČESKÁ VÝROBA
Jsme hrdí vlastenci
Unikát
SVĚTOVÝ UNIKÁT
Každá kresba je originál

Detailní popis produktu

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ. Pokud se vám portrét nebude líbit, vrátíme vám celou částku. BEZ OTÁZEK! 

Jak postupovat při objednávce:

Styl Colores

  • Portréty jsou kresleny ručně a vytištěny na kvalitní přírodní bavlněné plátno, natažené na dřevěný rám.  Obraz se hned může pověsit na zeď.
  • Kvalita fotografií není až tak důležitá. Poradíme si s rozmazanou, černobílou ale i porušenou fotografií. 
  • Na začátku stačí zaplatit jen 50% z celkové ceny jako zálohu. Zbylou půlku doplatíte až po schválení návrhu.
  • Netrefili jsme se plně do představ? Nevadí. Hotové dílo společně doladíme a upravíme. Bez vašeho schválení obraz nevyrábíme. 
  • Můžete nám poslat více fotek a my je nakreslíme přirozeně, jako by byli vyfoceni na jedné fotce. 
  • Standardně kreslíme s jednolitým pozadím, aby vynikla postava zvířete. Není problém nakreslit pozadí na přání, jen zaklikněte u objednávky + 1 zvíře navíc.
  • Pokud si nevíte rady s tím, jak poskládat domácí mazlíčky u skupinového portrétu, nechte to na nás. Vždy vymyslíme co nejpřirozenější a nejlépe vypadající kompozici.

  

Jak objednat: 

 

Zvolte svou možnost - Zvolte velikost obrazu a počet zvířat, které na portrétu budou zobrazeny. Zvolte zda chcete tisk na plakát nebo jako obraz na plátně.

 

Přiložte fotografii - Jednu, nebo více fotografií, kdy domácí mazlíčky sloučíme do jednoho portrétu. Kvalita fotografie nehraje velkou roli. 

Definujte požadavky - Můžete nechat tvorbu kompletně na našich umělcích nebo do poznámky sepíšete požadavky, které si do portrétu přejete zapracovat (například. černobílý, barevný, přidat či odebrat prvky...).

Dokonalý dárek je hotový - Dostanete náhled ke shlédnutí. Před samotným tiskem si náhled s vámi odsouhlasíme, abychom zajistili vaší spokojenost. Zhotovení obrazu je do 10 dnů + expediceExpresní zpracování je hotové do 5 dnů + expedice.

 

 

Doplňující informace

Tisk

Portréty tiskneme na kvalitní malířská bavlněná plátna napnutá na dřevěný rám. Jejich velikost lze vybrat z naší nabídky přímo v objednávce. Máte-li požadavek na jinou velikost plátna, jsme schopni v tomto ohledu splnit takřka jakýkoliv požadavek po individuální domluvě. 

 

Náhled

Před samotným tiskem vždy posíláme náhled ke schválení. Dvě korekce jsou v ceně portrétu. 

Dodání

Zhotovení obrazu trvá 10 dnů (nebo 5 dnů s expresní tvorbou). Poté vaši zakázku budeme odesílat kurýrem na vaši adresu. Doba zhotovení může být delší v případě, že bude poptávka 4 a více osob na jednom portrétu. 

Platba

Můžete platit dvěma způsoby. Online platbou ve výši 100% ceny portrétu anebo bankovním převodem ve výši 50% z ceny portrétu (velmi oblíbené). Doplatek provedete po finálním schválení kresby.

Poznámka

Do poznámky co nejpřesněji popište vaše požadavky, abychom je mohli zapracovat. V případě jakýchkoli dotazů se na nás můžete obrátit s dotazem.