Colores Mazlíčci v Barvách

Styl Colores - Ručně malovaný portrét vašeho mazlíčka podle fotografie

Zažijte kouzlo umění s portréty ve stylu Colores, které přetvoří fotografii vašeho mazlíčka v umělecké dílo plné barev a energie. Naši umělci vám přinesou portrét, který vynikne v každém prostoru, s dynamickými barvami a tahy, které oživí každý detail vašeho zvířecího přítele. Ručně malovaný a plný radosti, každý obraz je unikátní a stane se středobodem pozornosti ve vašem domově.

Při vytváření portrétů Colores využíváme kombinaci tradičních technik a moderních grafických prvků, aby každý obraz doslova roztančil váš interiér. Styl kresby je živý a barevný, odvážně kombinuje realistické kontury s průzračnými a abstraktními prvky. Tyto portréty domácích mazlíčků jsou oživeny dynamickými barvami a fluidními tvary, které se prolínají a překrývají.  Odvážné barevné akcenty a dynamické linie zaručují, že portrét vašeho mazlíčka bude nepřehlédnutelným středem pozornosti.

Očekávejte, že portrét ve stylu Colores přinese nejen estetický zážitek, ale i nekonečnou dávku radosti. Ať už si vyberete psa, kočku nebo jakékoliv jiné zvíře, které si získalo vaše srdce, my z něj vytvoříme umělecké dílo, které bude zdobit váš domov a přinášet štěstí a pozitivní energii

Nečekejte a obdarujte sebe či své blízké tímto jedinečným uměleckým dílem. Nejenže získáte nepřehlédnutelnou dekoraci, ale i kousek věčnosti, který bude denně připomínat lásku a přátelství mezi vámi a vaším mazlíčkem.

Každý portrét je pečlivě zpracován, aby reflektoval vaše přání a představy, a stal se tak opravdovým uměleckým dílem přizpůsobeným vašemu osobnímu stylu. Vyberte si portrét Colores a vneste do svého domova kus pravé umělecké krásy. Tento portrét je více než pouhým odrazem reality - je to portrét, který překračuje hranice a nabízí nový způsob, jak vidět a interpretovat svět kolem nás.

Podívejte se i na ostatní styly:

Mazlík - Portrét plný Lásky
Mazlíček Tužkou - Černobílý portrét Lásky

Jak objednat...

Typ kresby
Počet zvířat
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Velikost obrazu ?
Expresní zhotovení ?
Budeme kreslit dílo podle více fotek?
999 Kč 1 399 Kč 1 799 Kč 2 199 Kč od 999 Kč
Dostupnost: Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Zvolte variantu
Colores Mazlíčci v Barvách
Podpora
JSME PO RUCE
Pište, volejte 8-20
Garance spokojenosti
GARANCE SPOKOJENOSTI
Finální návrh s vámi ladíme
ČESKÁ VÝROBA
ČESKÁ VÝROBA
Jsme hrdí vlastenci
Unikát
SVĚTOVÝ UNIKÁT
Každá kresba je originál

Detailní popis produktu

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ. Pokud se vám portrét nebude líbit, vrátíme vám celou částku. BEZ OTÁZEK! 

Jak postupovat při objednávce:

Styl Colores

  • Portréty jsou kresleny ručně a vytištěny na kvalitní přírodní bavlněné plátno, natažené na dřevěný rám.  Obraz se hned může pověsit na zeď.
  • Kvalita fotografií není až tak důležitá. Poradíme si s rozmazanou, černobílou ale i porušenou fotografií. 
  • Na začátku stačí zaplatit jen 50% z celkové ceny jako zálohu. Zbylou půlku doplatíte až po schválení návrhu.
  • Netrefili jsme se plně do představ? Nevadí. Hotové dílo společně doladíme, doupravíme. Bez vašeho schválení obraz nevyrábíme. 
  • Pošlete nám více fotek zvířátek a my je nakreslíme přirozeně, jako by byli vyfoceni jednou fotkou. 
  • Standardně kreslíme s jednolitým pozadím, aby vynikla postava. Není problém nakreslit pozadí na přání, jen zaklikněte u objednávky + 1 postavu navíc. 
  • Pokud si nevíte rady s tím, jak poskládat postavy skupinového portrétu, nechte to na nás. Vždy vymyslíme co nejpřirozenější a nelépe vypadající kompozici. 

  

Jak objednat: 

 

Zvolte svou možnost - Zvolte velikost obrazu a počet osob, které na portrétu budou zobrazeny. Zvolte zda chcete tisk na plakát nebo jako obraz na plátně.

 

Přiložte fotografii - Jednu, nebo více fotografií, kdy postavy sloučíme do jednoho portrétu. Kvalita fotografie nehraje velkou roli. 

Definujte požadavky - Můžete nechat tvorbu kompletně na našich umělcích nebo do poznámky sepíšete požadavky, které si do portrétu přejete zapracovat (například. černobílý, barevný, přidat či odebrat prvky...).

Dokonalý dárek je hotový - Dostanete náhled ke shlédnutí. Před samotným tiskem si náhled s vámi odsouhlasíme, abychom zajistili vaší spokojenost. Zhotovení obrazu do 10 dní + expedice. Expresní zpracování je hotové do 5 dní.

 

 

Doplňující informace

Tisk

Portréty tiskneme na kvalitní malířská bavlněná plátna napnutá na dřevěný rám. Jejich velikost lze vybrat z naší nabídky přímo v objednávce. Máte-li požadavek na jinou velikost plátna, jsme schopni v tomto ohledu splnit takřka jakýkoliv požadavek po individuální domluvě. 

 

  Náhled

Před samotným tiskem vždy posíláme náhled ke schválení.  Dvě korekce jsou v ceně portrétu. 

Dodání

Zhotovení obrazu trvá 10 dní (nebo 5 dní s expresním tvorbou). Poté vaši zakázku budeme odesílat kurýrem na vaši adresu. Doba zhotovení může být delší v případě, že bude poptávka 4 a více osob na jednom portrétu. 

Platba

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu na míru vašemu zadání, vyžadujeme platbu předem. Platit můžete pomocí karty online nebo klasickým převodem na účet.

Připomínky

Do poznámky co nejpřesněji popište vaše požadavky, abychom je mohli zapracovat. V případě jakýchkoli dotazů se na nás můžete obrátit s dotazem.