Mazlíček Tužkou Černobílý portrét Lásky

Styl Mazlíček Tužkou - ručně malovaný portrét podle vaší fotografie

 Nejraději ze všeho vytváříme portréty vašich domácích mazlíčků. Využíváme k tomu jemné stínování a preciznost tužky. Každý tah tužkou je pečlivě proveden. Můžete očekávat, že vaše milované zvíře bude ztvárněno s důrazem na každý detail, od lesku v očích až po jemné přechody srsti. Při kreslení portrétu tužkou s vámi spolupracujeme, abychom pochopili osobitý charakter vašeho mazlíčka.

Náš umělecký přístup je stejně pečlivý jako citlivý; snažíme se, aby každý portrét odhalil nejen vzhled, ale i duši vašeho zvířecího přítele. Tužka nám umožňuje zachytit nejmenší nuance a poskytnout vašemu portrétu ten pravý život. 

Každá kresba je pro nás osobním posláním – chceme, aby jste cítili, že portrét vypráví příběh, vašeho společného soužití a nezaměnitelného pouta, které sdílíte. Naším cílem je přinést vám nejen obraz, ale zážitek a vzpomínku, která přetrvá celý život. Ať už je to dárek pro vás nebo pro někoho blízkého, ručně kreslený portrét tužkou je dokonalým vyjádřením lásky a uznání členu vaši rodiny.

Dopřejte si to potěšení a nechte nás vytvořit umělecké dílo, které bude slavit a ctít život vašeho domácího mazlíčka.

Podívejte se i na ostatní styly:

Mazlík - Portrét plný Lásky
Colores - Mazlíčci v Barvách

Jak objednat ...

Počet osob
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Velikost obrazu ?
Expresní zhotovení ?
Budeme kreslit dílo podle více fotek?
1 590 Kč 2 190 Kč 2 790 Kč 3 790 Kč 4 390 Kč 4 990 Kč od 1 590 Kč
Dostupnost: Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Zvolte variantu
Mazlíček Tužkou Černobílý portrét Lásky
Podpora
JSME PO RUCE
Pište, volejte 8-20
Garance spokojenosti
GARANCE SPOKOJENOSTI
Finální návrh s vámi ladíme
ČESKÁ VÝROBA
ČESKÁ VÝROBA
Jsme hrdí vlastenci
Unikát
SVĚTOVÝ UNIKÁT
Každá kresba je originál

Detailní popis produktu

 100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ. Pokud se vám portrét nebude líbit, vrátíme vám celou částku. BEZ OTÁZEK! 

Jak postupovat při objednávce:

Styl Mazlíček Tužkou

  • Portréty jsou kresleny ručně a vytištěny na kvalitní přírodní bavlněné plátno, natažené na dřevěný rám.  Obraz se hned může pověsit na zeď.
  • Kvalita fotografií není až tak důležitá. Poradíme si s rozmazanou, černobílou ale i porušenou fotografií. 
  • Na začátku stačí zaplatit jen 50% z celkové ceny jako zálohu. Zbylou půlku doplatíte až po schválení návrhu.
  • Netrefili jsme se plně do představ? Nevadí. Hotové dílo společně doladíme, doupravíme. Bez vašeho schválení obraz nevyrábíme. 
  • Pošlete nám více fotek postav a my je nakreslíme přirozeně, jako by byli vyfoceni jednou fotkou. 
  • Standardně kreslíme s jednolitým pozadím, aby vynikla postava. Není problém nakreslit pozadí na přání, jen zaklikněte u objednávky + 1 postavu navíc. 
  • Pokud si nevíte rady s tím, jak poskládat postavy skupinového portrétu, nechte to na nás. Vždy vymyslíme co nejpřirozenější a nelépe vypadající kompozici. 

  

Jak objednat: 

 

Zvolte svou možnost - Zvolte velikost obrazu a počet osob, které na portrétu budou zobrazeny. Zvolte zda chcete tisk na plakát nebo jako obraz na plátně.

 

Přiložte fotografii - Jednu, nebo více fotografií, kdy postavy sloučíme do jednoho portrétu. Kvalita fotografie nehraje velkou roli. 

Definujte požadavky - Můžete nechat tvorbu kompletně na našich umělcích nebo do poznámky sepíšete požadavky, které si do portrétu přejete zapracovat (například. černobílý, barevný, přidat či odebrat prvky...).

Dokonalý dárek je hotový - Dostanete náhled ke shlédnutí. Před samotným tiskem si náhled s vámi odsouhlasíme, abychom zajistili vaší spokojenost. Zhotovení obrazu do 10 dní + expedice. Expresní zpracování je hotové do 5 dní.

 

 

Doplňující informace

Tisk

Portréty tiskneme na kvalitní malířská bavlněná plátna napnutá na dřevěný rám. Jejich velikost lze vybrat z naší nabídky přímo v objednávce. Máte-li požadavek na jinou velikost plátna, jsme schopni v tomto ohledu splnit takřka jakýkoliv požadavek po individuální domluvě. 

 

  Náhled

Před samotným tiskem vždy posíláme náhled ke schválení.  Dvě korekce jsou v ceně portrétu. 

Dodání

Zhotovení obrazu trvá 10 dní (nebo 5 dní s expresním tvorbou). Poté vaši zakázku budeme odesílat kurýrem na vaši adresu. Doba zhotovení může být delší v případě, že bude poptávka 4 a více osob na jednom portrétu. 

Platba

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu na míru vašemu zadání, vyžadujeme platbu předem. Platit můžete pomocí karty online nebo klasickým převodem na účet.

Připomínky

Do poznámky co nejpřesněji popište vaše požadavky, abychom je mohli zapracovat. V případě jakýchkoli dotazů se na nás můžete obrátit s dotazem.