Zasielame aj na Slovensko!

Simsnovi Bar: Ručně Malovaná Karikatura podle Fotografie

Vítejte ve světě, kde se realita mísí s animovanou žlutou fantazií! Představte si, že byste mohli vstoupit do legendárního baru Moe's Tavern ve Springfieldu, aniž byste museli opustit pohodlí svého domova. Díky našim ručně malovaným karikaturám ve stylu Simsnových se tato představa stává skutečností!

Ručně malované karikatury ve stylu Simsnových: Proměňte se v žlutou ikonu Springfieldu

Možná jste celý život snili o tom, že budete mít žlutou pleť, aniž byste museli trpět jaterním selháním. Teď je vaše šance! Naši umělci jsou experti na transformaci obyčejných smrtelníků do zářivě žlutých obyvatel Springfieldu. A nebojte se, na rozdíl od Homera nebudete mít pouze dva vlasy - pokud si to ovšem výslovně nepřejete.

Od vaši vlastní fotky ke karikatuře ve žluté kráse

Proces je jednoduchý jako vypití Duff piva (ale bez kocoviny). Stačí nám poslat vaši fotografii a my se postaráme o zbytek. Naši umělci pečlivě analyzují každý detail vašeho obličeje, aby zachytili vaši esenci v simpsonovském stylu. Je to jako by vás Homer Simpson osobně namaloval - jen s menším množstvím rozlitého piva na plátně.

Simpsonovi Bar oslava narozenin

Výběr outfitu pro karikaturu ve stylu Simsnovi Bar: Módní dilema Springfieldu

Teď přichází ta zábavná část - výběr vašeho outfit tak, aby se hodil do stylu Simsnovi Bar! Můžete se rozhodnout pro klasický Homerův bílý límeček a kravatu, pokud se cítíte na to být hlavou rodiny (nebo spíš břichem rodiny). Nebo co takhle Margein zelený kostýmek pro ty, kteří chtějí vypadat stylově, i když zrovna hasí požár v kuchyni? A pro odvážné duše tu máme Bartovy modré šortky - jen se ujistěte, že máte připravené alibi pro případ, že by se něco pokazilo.

Kam s tím? Kreativní využití vaši karikatury z fotky

Váše nová simsnovská karikatura v baru bude perfektním doplňkem do vaší "Duff Fan" sbírky. Konečně budete mít důkaz, že patříte do Springfieldu! Je to také ideální způsob, jak vyděsit tchyni při návštěvě. Představte si její výraz, když uvidí vaši žlutou verzi visící nad televizi!
A co takhle darovat tento portrét kamarádovi, který vás vždycky přirovnával k Homerovi? Teď bude mít konečně pravdu!

Trénink na dokonalou barovou simpsonovskou pózu

Abyste ze své karikatury vytěžili maximum, doporučujeme trénovat některé ikonické pózy:

1. Homerovo "D'oh!": Postavte se před zrcadlo a představte si, že jste právě zjistili, že v lednici není žádné pivo. Výraz zoufalství a překvapení je klíčový!

2. Bartovo "Ay Caramba!": Toto vyžaduje trochu praxe. Představte si, že jste právě viděli něco šokujícího - třeba Neda Flanderse v bikinách.

3. Margeiho nesouhlasné mručení: Tohle je umění samo o sobě. Začněte s hlubokým nádechem a pak vydejte zvuk, který zní jako mixér plný kamenů.

Staňte se součástí žluté rodinky a Springfieldu!

Tak na co ještě čekáte? Objednejte si svůj simpsonovský portrét z baru ještě dnes a staňte se nesmrtelným - alespoň na papíře! Je to jedinečná příležitost, jak si splnit sen o žluté pleti bez nutnosti návštěvy jaderné elektrárny.

A až budete odhalovat svůj nový portrét ve stylu Simsnovi bar, nezapomeňte použít některou z těchto klasických hlášek:

1. "Mmm... portrét." (ve stylu Homera)
2. "Excelentní..." (jako pan Burns)
3. "Ha ha!" (jako Nelson)
4. "Okily dokily!" (jako Ned Flanders)
5. "Proč ty malý...!" (jako Homer škrtící Barta)

Pamatujte, že ve Springfieldu je každý den plný dobrodružství a piva Duff. S vaším novým ručně malovaným portrétem podle fotky budete připraveni na všechno - od návštěvy Kwik-E-Martu až po útěk před rozzuřeným davem po další Homerově katastrofě v jaderné elektrárně.

Tak neváhejte a nechte se zvěčnit v nejslavnější žluté rodině na světě! Koneckonců, kdo by nechtěl být součástí světa, kde je pivo řešením všech problémů a kde i ten nejhorší den může skončit šťastně na gauči před televizí?

Objednejte si svůj simpsonovský portrét z baru ještě dnes a připravte se na to, že se stanete hvězdou vašeho vlastního animovaného sitcomu!

Časté dotazy zákazníků

"Můžu mít na portrétu víc vlasů než ve skutečnosti?"
Samozřejmě! V Springfieldu je všechno možné. Můžete mít klidně účes jako Tahle Wiggum, pokud chcete.

"Je možné být na obrázku štíhlejší než pan Burns?"
No, můžeme to zkusit, ale pak byste možná zmizeli úplně!

Ale teď vážněji. Zde jsou některé z nejčastějších otázek, které od vás dostáváme:

"Jak dlouho trvá vytvoření portrétu?"

Běžně to trvá 3 -7 pracovních dnů od schválení návrhu. V období svátků nebo při větším množství objednávek se může doba prodloužit. Vždy to s vámi konzultujeme a přání plníme.

"Mohu požádat o specifické pozadí nebo doplňky?"

Určitě! Rádi přidáme jakékoli pozadí nebo předměty, které si přejete. Ať už jde o vaši oblíbenou hospodu nebo domácí mazlíčky, vše je možné.

"Je možné udělat skupinový portrét?"

Ano, nabízíme portréty pro páry, rodiny i větší skupiny. Kreslili jsme na zákázku portrét z fotek s 27 osobami. Cena se odvíjí od počtu osob na portrétu. Připravíme vám pózu pro každou osobu.

"Dostanu originál nebo jen digitální kopii?"

Dostanete krásně zabalený obraz v dřevěném rámu. Zasíláme vám fyzický originál ručně malované karikatury. Na požádání můžeme poskytnout i digitální kopii ve vysokém rozlišení.

"Mohu portrét reklamovat, pokud nebudu spokojený?"

Samozřejmě. Před finálním zpracováním a tiskem vám zašleme návrh ke schválení. Pokud nebudete s výsledkem spokojeni, nabízíme dvě bezplatné úpravy. A když se nám váš portrét podle fotky bude líbít, tak i vice, ale nikomu to neříkejte pššššt :-)

Mohl by se vám také líbit podobný článek: Malovaný Obraz z Fotografie Simpsonovi na gauči

Další styly portrétů najdete na MůjPortrét.cz