Fotoobraz na plátně Osobní Vzpomínka

Fotoobraz na plátně

Fotoobrazy na plátně od nás jsou jedinečným způsobem, jak přetvořit vaše fotografie do uměleckých děl, která oživí každý prostor. Představte si, jak vaše nezapomenutelné chvíle – radostné rodinné shledání, první kroky vašeho dítěte, nebo klidné odpoledne se vaším mazlíčkem – nabudou života na vysoce kvalitním plátně, které zdobí vaši stěnu.

Naše parta zkušených tiskařů a vytvarníků věnuje zvláštní pozornost každému detailu vaší fotografie, aby zajistili, že finální fotoobraz bude přesně odpovídat vašim představám. Vybrané fotografie nejprve pečlivě upravíme, aby barvy byly věrné a obraz působil co nejautentičtěji. Poté je fotografie tištěna na prvotřídní plátno, které je následně nataženo na pevný dřevěný rám.

Můžete očekávat, že každý fotoobraz bude mít hluboké, živé barvy a dlouhou životnost, díky použití odolných materiálů a inkoustů. Nejenže takto získáte krásné dílo, ale i trvalou památku na milé okamžiky.

Ať už si přejete ozdobit domov, nebo hledáte osobní a promyšlený dárek, fotoobraz na plátně je výbornou volbou. Je to dar, který přináší radost nejen v momentě obdarování, ale každý den, jako trvalá a viditelná vzpomínka.

Klienti, kteří si u nás již fotoobrazy objednali, stále znovu potvrzují, že kvalita a emoce zobrazené na plátně překonaly jejich očekávání.

Přesvědčte se sami, jak krásně může vaše oblíbená fotografie vyniknout, a pověste si na zeď nejen obraz, ale kousek svého příběhu. A pamatujte, u nás není nic nemožné – vaše přání je naším výtvarným zadáním.

Jak objednat ...

Velikost obrazu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Máme fotku vyladit? ?
Expresní zhotovení
479 Kč 599 Kč 770 Kč 890 Kč 1 590 Kč od 479 Kč
Dostupnost: Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Přijímáme objednávky Zvolte variantu
Fotoobraz na plátně Osobní Vzpomínka
Podpora
JSME PO RUCE
Pište, volejte 8-20
Garance spokojenosti
GARANCE SPOKOJENOSTI
Finální návrh s vámi ladíme
ČESKÁ VÝROBA
ČESKÁ VÝROBA
Jsme hrdí vlastenci
Unikát
SVĚTOVÝ UNIKÁT
Každá kresba je originál

Detailní popis produktu

 

Jak postupovat při objednávce:

Fotoobrazy

    • Všechny obrazy manuálně kontrolujeme. Pokud se nám něco nebude zdát (nebude dostatečná kvalita, poměr stran nebude vycházet,...) Budeme vás kontaktovat.
    • Obrazy jsou natažené na dřevěný rám, hned se mohou pověsit na zeď.
    • Kvalita fotografií je důležitá, ale zvládneme upravit i nekvalitní fotku. Je třeba zvolit příplatek  "Máme fotku vyladit?" .
    • Pokud fotku budeme opravovat (ořezávat, pasovat do formátu), pošleme vám před tiskem návrh na email. 
    • Pokud si nevíte rady s tím, jaké fotky použít, nechte to na nás. Vždy vymyslíme co nejpřirozenější a nejlépe vypadající kompozici. 

  

Jak objednat: 

 

Zvolte svou možnost - Zvolte velikost obrazu a počet osob, které na portrétu budou zobrazeny. Zvolte zda chcete tisk na plakát nebo jako obraz na plátně.

 

Přiložte fotografii - Jednu, nebo více fotografií.  Fotografie posílejte v co nejlepší kvalitě ideálně. 

Definujte požadavky - Rozvržení fotografie můžete nechat na nás nebo do poznámky sepíšete požadavky, které si do fotoobrazu přejete zapracovat (například. udělat fotku ostřejší, černobílá varianta,...).

Dokonalý dárek je hotový - Dostanete náhled ke shlédnutí. Před samotným tiskem si náhled s vámi odsouhlasíme, abychom zajistili vaší spokojenost. Zhotovení obrazu do 3 dní + expedice. Expresní zpracování je hotové do 1 dne.

 

 

Doplňující informace

Tisk

Portréty tiskneme na kvalitní malířská bavlněná plátna napnutá na dřevěný rám. Jejich velikost lze vybrat z naší nabídky přímo v objednávce. Máte-li požadavek na jinou velikost plátna, jsme schopni v tomto ohledu splnit takřka jakýkoliv požadavek po individuální domluvě. 

 

 

Dodání

Zhotovení obrazu trvá 3 dny (nebo 1 den s expresním tvorbou). Poté vaši zakázku budeme odesílat kurýrem na vaši adresu. 

Platba

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu na míru vašemu zadání, vyžadujeme platbu předem. Platit můžete pomocí karty online nebo klasickým převodem na účet.